025-32918746 ورود
تعرفه هاقالب هاامکانات

پارک کردن دامنه در سایت

اگر دامنه ندارید ابتدا باید دامنه خریداری نمایید . (چگونه دامنه بخریم ؟)
 


تا قبل از نمایش سایت با دامنه خودتان، ساب دامنه یوتاب را حذف نکنید.
یعنی هر وقت دامنه فعال شد و سایت رو با آدرس دامنه خود مشاهده کردید ساب دامنه رو حذف کنید.
 
 


نکته بسیار مهم : تایید خرید دامنه و ست شدن ns از سمت ایرنیک معمولا بین 72 ساعت تا یک هفته کاری زمان می برد و ایام تعطیل را شامل نمیشود و این زمان به یوتاب ارتباطی ندارد و پس از آن سایت با دامنه خودتان نمایش داده می شود.تا قبل از نمایش سایت با دامنه خودتان ، ساب دامنه یوتاب را حذف نکنید. پس از آن ساب دامنه موقت یوتاب را حتما حذف نمایید.

برای پارک دامین به روش زیر عمل کنید :
ابتدا وارد پنل مدیریت خود شوید ، از منوی بالای پنل مدیریت بر روی " پارک دامنه " کلیک کنید . ( مشخص شده با فلش قرمز رنگ )
باکس زیر برای شما باز می شود .

یا از قسمت تنظیمات سایت > پارک دامنه اقدام نمایید.

 

 

آموزش پارک دامین در یوتاب وب

 

در قسمت مشخص شده دامین خود را بدون www درج کرده و سپس گزینه اضافه کردن را بزنید . در انتها بر روی حتما " ویرایش "کلیک کنید.
به عنوان مثال دامنه ما www.utabweb.net می باشد و ما utabweb.net را درج می کنیم.
در صورت زدن دکمه " انصراف " پارک دامین کنسل می شود .

 

اگر هنوز ایمیل تاییدیه دامنه را دریافت نکرده اید و دامنه شما فعال نشده است ساب دامنه یوتاب را حذف نکنید.


آموزش پارک دامین در یوتاب وب

 

 

آیا بیشتر از یک عدد دامنه دارید؟


انتقال دامنه : چنانچه بیشتر از یک عدد دامنه دارید، حتما باید یکی از آنها را در پارک دامنه بنویسید و مابقی دامنه ها  در قسمت انتقال نوشته شوند این کار برای رنک سایت شما مناسب تر می باشد و باعث ایجاد سئو منفی نمیشود.


نکته : پارک دامنه و ست کردن ns باید همزمان و حداکثر در 10 دقیقه انجام می شود . برای اینکار به آموزش ست کردن ns مراجعه کنید .


نکته مهم : ست کردن ns و فعال شدن دامنه که در مرحله بعد انجام می شود معمولا بین 72ساعت تا یک هفته کاری زمان می برد. بنابراین دامنه موقتی یوتاب را تا زمانی که دامنه خودتان ست نشده و سایت با آن دامنه بالا نمی آید ، پاک نکنید و بعد از آنکه سایت را با دامین خودتان ملاحظه کردید نسبت به پاک کردن دامنه موقت اقدام کنید.

menusearch