اضافه شدن بخش کلمات کلیدی به فروشگاه ساز یوتاب وب ,

بلاگ
»
اخبار سایت ساز یوتاب
»
۲۶ فروردین ۱۳۹۵

اضافه شدن بخش کلمات کلیدی به فروشگاه ساز یوتاب وب

اضافه شدن بخش کلمات کلیدی به فروشگاه ساز یوتاب وب
با سلام و آرزوی موفقیت برای تمام کاربران سایت سازیوتاب و همچنین سلام ویژه به کاربران سایت های فروشگاهی ، تیم یوتاب وب برای شما سایت پر تراکنشی را آرزو می کند.
امکان درج کلمات کلیدی بدون محدودیت از جمله امکانات بسیار موثر در سئو سایت و در نتیجه افزایش فروش شما می باشد. امروز این امکان به مجموعه امکانات شما در بخش ایجاد کالا در سایت های فروشگاهی ( مارکت ساز یوتاب ) اضافه گردید. 
کاربران گرامی از این پس می توانند در بخش مدیریت فروشگاه ساز ، در قسمت ایجاد کالا ، برای هر یک از کالاهای خود کلمات کلیدی مناسبی را اضافه کنند.
توجه داشته باشید برای اضافه شدن این امکان به قالب وب سایت خود باید یک بار قالب وب سایت خود را از نو بار بارگذاری نمایید.

موفق و پیروز باشید
شرکت طراحی سایت یوتاب وب ، حامی و پشتیبان شما در فضای مجازی
 
بهترین راه برای رسیدن شما به هدف، خرید سایت آماده می باشد. چرا که سایت هایی همچون سایت های خبری ، سازمانی ، فروشگاهی ، شخصی ، مذهبی و... از یک روال مشخص استفاده میکنند ، و نیازی نیست چرخ را از نو طراحی کنید ، فقط باید یک چرخ خرید .
تنها با تحقیق ، یک شرکت معتبر مثل سایت ساز آنلاین یوتاب وب را انتخاب نموده و بصورت آنی وب سایت خود را تحویل بگیرید. پس فرصت را از دست ندهید .
سایت خود را از ما بخواهید و به خانواده یوتاب وب بپیوندید.

همین حالا سایت خود را ایجاد کنید.

طراحی سایتطراحی سایت | طراحی وب سایت و سئو سایتdesign website onlinedesign website onlineطراحی سایت | طراحی وب سایت و سئو سایتفروشگاه ساز پروفی + هاست و دامنه رایگانفروشگاه ساز و راه اندازی فروشگاه اینترنتی | سبدخریدطراحی سایت با سایت ساز® پورتال سازمانی، طراحی وب سایت، نرم افزارنماد اعتماد الکترونیکی سایت ساز یوتاب
طراحی سایتسایت سازطراحی وب سایتشرکت طراحی سایتسایت ساز آنلاینطراحی سایت ارزانطراحی سایت در قمطراحی سایت در تهرانقیمت طراحی سایت
آموزش های یوتاب