menusearch
سایت ساز یوتاب

4 تکنیک های طرفدار برای ساخت محتوا جذاب

طراحی سایت یوتاب | فروشگاه ساز | طراحی و ساخت وبسایت بهترین فروشگاه ساز بهترین سایت ساز

صفحه اصلی ورود به حساب کاربری ورود به حساب کاربری دموی سایت ها تماس با ما تماس با ما
طراحی سایت یوتاب
سایت ساز یوتاب
سایت ساز یوتاب
.کلیه ی سایتها 298 هزار تومان می باشند
بلاگ
»
بخش خبری سئو
»
۵ فروردین ۱۳۹۷

4 تکنیک های طرفدار برای ساخت محتوا جذاب

4 تکنیک های طرفدار برای ساخت محتوا جذاب
آیا تا به حال فکر کرده اید که چرا شما مقالات را که خواندید آنلاین می خوانید؟

چطور است که بعضی از مقالات موفق به جذب توجه ما حتی با تمام حواس پرتی های آنلاین امروز می شوند؟ مهم نیست که چقدر مشغول هستیم، همیشه محتوایی خاص وجود دارد که میتواند توجه ما را به خود جلب کند. پس این نویسندگان چه می دانند که بقیه جهان آنلاین نمی کنند؟

به نظر می رسد تعدادی از عوامل روان شناختی در بازی وجود دارد. می توان گفت که محتوای محبوب تا حدودی از یک "سس مخفی" است که محتوای متوسط ​​آن تمایل ندارد. اگر فکر میکنید محتوایی که خارج از آن است، به سادگی نوشته شده یا «ارزشمندتر» است، شما اشتباه میکنید. حداقل برای اکثر موارد. اینترنت با محتوای ارزشمند پر شده است. این در حال حاضر تقریبا یک کالای است و قطعا یک تمایز نیست.

حقیقت این است که گوروس در صنعت شما خیلی دقیق از شما نیست. آنها ممکن است دارای سطح مشخصی از اقتدار باشند، اما این اقتدار تنها دلیل آن نیست که افراد محتوای خود را به طرز محتاطانه خواندند. کلیدهای یک قطعه محتوا جذاب بسیار ساده تر از آنچه شما احتمالا متوجه شده اید، و درست در نوک انگشتان شما هستند. در اینجا چند اسرتی که استفاده از جوایز برای جلب خوانندگان را در اختیار دارد، آنها را درگیر کرده و آنها را مجبور به اقدام می کنند.


1. استفاده از داده ها و تصاویر برای اعتبار فوری استفاده کنید.
مردم بیشتر اعتماد دارند نسبت به نظرات. اگر هنوز اعتماد شخصی با مخاطب ایجاد نکرده اید، می توانید از داده ها به نفع خود استفاده کنید. پیدا کردن آمار و مطالعات که شما را به عقب. برایان دین از Backlinko به یک پست از وبلاگ اختراع تبدیل شد و به یک مطالعه از دانشگاه Claremont تبدیل شد که نشان می دهد تصاویر اعتبار محتوا را 75 درصد افزایش می دهد. (ببین چه اتفاقی افتاده؟)

یکی دیگر از مطالعاتی که SiteGrain ذکر کرد نشان داد افرادی که احتمالا با استفاده از تصاویری که علمی (نمودارها، فرمول ها و غیره) به نظر می رسند، اعتقاد به اثربخشی دارو خاصی دارند، حتی اگر بصری حاوی اطلاعات جدیدی از متن نباشد.


مرتبط: 7 راه برای بهبودتعامل آنلاین با محتوای بصری 

پس این همه معنی چیست؟ داده ها و آمار را وارد کنید، سپس این آمار را به دست آورید و آنها را در هر نوع بصری قرار دهید. شما باید افزایش تعامل را به طور قابل توجهی ببینید. مغز انسان، عدالت، اعداد و تصاویر را دوست دارد. فقط استفاده از ترکیبی از آمار، نمودار ها، نمودارها و عکس ها به نفع شما امکان پذیر است.

2. از نقل قول ها برای تأیید مجدد استفاده کنید.
"اینترنت با محتوای با ارزش پر شده است. تقریبا یک کالا در این نقطه است و قطعا یک تمایز نیست." - مایک تیلور، متخصص بازاریابی

آشنا بنظر رسیدن؟ این خط در مقدمه این مقاله ظاهر می شود. اما هنگامی که از روش نقل قول نقل قول می شود، گراتیتا بیشتر می شود.

من ممکن است از یک بیانیه قدرتمندی که در متن یک مقاله پنهان شده است راضی باشید. ترتیب همان عبارت را با یک خط، و ناگهان آن را به کلمات برای زندگی می شود. تقریبا مثل اینکه مغز ما فکر می کند که اگر در نقل قول باشد، باید درست باشد.


شاید این به این دلیل است که ما تمایل به نقل قول افراد با نفوذ و موفقیت آمیز (معمولا پس از مرگ آنها). شاید این به این دلیل است که نقل قول ها با کمی مشروعیت ضمنی همراه هستند. چه کسی می داند در هر صورت، نقل قول کار - و آنها یک راه عالی برای فورا محتوای خود را یک سطح مشخص از قدرت است.

مرتبط: 9 نقل قول وارن بوفست که شما را بیش از صرف سرمایه گذاری آموزش می دهد

3. از داستان ها برای نگه داشتن خوانندگان استفاده کنید.
چرا ما فیلم ها، تلویزیون ها و کتاب ها را خیلی دوست داریم؟ ما سخت تلاش میکنیم که داستانهایمان را دوست داشته باشیم. آنها زباني هستند که مغز افراد در سطح ابتدايي درک مي کنند.

موضوع ساده و خسته کننده را به عنوان یک داستان پیچیده کنید و بلافاصله آن جذاب تر و جذاب تر می شود. متأسفانه این کار همیشه آسان نیست. حتی کوچکترین مقدار داستان سرایی که در محتوای شما تزریق می شود، می تواند تفاوت بزرگی ایجاد کند. سعی کنید این کار را انجام دهید: به جای اینکه نقطه نظرتان را کاملا روشن کنید، نمونه ای را ارائه کنید که پیام شما را واقعا نشان می دهد. این امر با خوانندگان شما خیلی بیشتر تکرار خواهد شد و آنها بسیار بیشتر توجه خواهند شد.

مرتبط: 5 مکان برای استفاده از گفتگو در بازاریابی خود را به درایو فروش


4. برای نگه داشتن خوانندگان در صفحه، از زیرمجموعه استفاده کنید.
البته، شما نمیتوانید خوانندگان را به عمل بکشید اگر نمیتوانید آنها را در صفحه حفظ کنید. این 80 درصد نبرد است. برنده شدن نیاز به درک اینکه چگونه مردم محتوا را اولویت مصرف می کنند.

در مورد چگونگی خواندن این مقاله فکر کنید. شما احتمالا تیتر را دیدید، خطوط اول را بخوانید و سپس آن را از بین ببرید تا زمانی که یک زیرشاخه دیدید که به نظر جالب توجه بود. بدون تردید شما نیز این بخش را از دست دادید و دوباره شروع به خواندن کردید، زمانی که چیزی را دیدید که با شما سر و کار داشت.
بهترین راه برای رسیدن شما به هدف، خرید سایت آماده می باشد. چرا که سایت هایی همچون سایت های خبری ، سازمانی ، فروشگاهی ، شخصی ، مذهبی و... از یک روال مشخص استفاده میکنند ، و نیازی نیست چرخ را از نو طراحی کنید ، فقط باید یک چرخ خرید .
تنها با تحقیق ، یک شرکت معتبر مثل طراحی سایت آنلاین یوتاب وب را انتخاب نموده و بصورت آنی وب سایت خود را تحویل بگیرید. پس فرصت را از دست ندهید .
سایت خود را از ما بخواهید و به خانواده یوتاب وب بپیوندید.

همین حالا سایت خود را ایجاد کنید.

نماد اعتماد الکترونیکی طراحی سایت یوتاب
آموزش های یوتاب
طراحی شده توسط شرکت طراحی سایت و سایت ساز آنلاین یوتاب - فروشگاه ساز اینترنتیطراحی شده توسط شرکت طراحی سایت و سایت ساز آنلاین یوتاب - فروشگاه ساز اینترنتیساخت سایت بهترین سایت سازطراحی سایت سایت ساز فروشگاه ساز ساخت فروشگاه اینترنتی