menusearch
سایت ساز یوتاب

کسب درآمد اینترنتی بدون نیاز به سرمایه اولیه و بدون نیاز به تخصص

طراحی سایت یوتاب | فروشگاه ساز | طراحی و ساخت وبسایت بهترین فروشگاه ساز بهترین سایت ساز

صفحه اصلی ورود به حساب کاربری ورود به حساب کاربری دموی سایت ها تماس با ما تماس با ما
طراحی سایت یوتاب
سایت ساز یوتاب
سایت ساز یوتاب
.کلیه ی سایتها 298 هزار تومان می باشند
بلاگ
»
اخبار سایت ساز یوتاب
»
۳۰ مرداد ۱۳۹۶

کسب درآمد اینترنتی بدون نیاز به سرمایه اولیه و بدون نیاز به تخصص

کسب درآمد اینترنتی بدون نیاز به سرمایه اولیه و بدون نیاز به تخصص

کسب درآمد اینترنتی بدون نیاز به سرمایه اولیه و تخصص از طریق همکاری در فروش با یوتاب
از فروش هر یک نسخه وب سایت 80 هزار تومان پورسانت دریافت کنید. که با توجه به قیمت 289 هزار تومانی کلیه ی وب سایت ها مبلغ بالایی می باشد. 
برای این کار می توانید توسط لینک مخصوصی که به شما اختصاص داده می شود، از دوستان خود در وب سایت ها و شبکه های اجتماعی برای خرید وب سایت دعوت به عمل آورید. بعد از خرید هر وب سایت توسط این لینک ، مبلغ در پنل کاربریتان ثبت می گردد . 
توجه نمایید بعد از کلیک مشتری شما بر روی لینک ، حتی اگر کاربر تا 14 روز بعد نیز اقدام به خرید نماید پورسانت شما بلا فاصله به کاربری شما اضافه می گردد. 
لازم به ذکر است تسویه حساب بصورت واریز به شماره کارت شما و حداقل مبلغ برای تسویه حساب 300 هزار تومان می باشد. در صورت فروش ماهانه بالای 20 وب سایت ، پورسانت فروش هر وب سایت 100 هزار تومان محاسبه می گردد.


 
برای اطلاعات بیشتر به سایت http://hamkar.utabweb.net  مراجعه نمایید.


 
بهترین راه برای رسیدن شما به هدف، خرید سایت آماده می باشد. چرا که سایت هایی همچون سایت های خبری ، سازمانی ، فروشگاهی ، شخصی ، مذهبی و... از یک روال مشخص استفاده میکنند ، و نیازی نیست چرخ را از نو طراحی کنید ، فقط باید یک چرخ خرید .
تنها با تحقیق ، یک شرکت معتبر مثل طراحی سایت آنلاین یوتاب وب را انتخاب نموده و بصورت آنی وب سایت خود را تحویل بگیرید. پس فرصت را از دست ندهید .
سایت خود را از ما بخواهید و به خانواده یوتاب وب بپیوندید.

همین حالا سایت خود را ایجاد کنید.

نماد اعتماد الکترونیکی طراحی سایت یوتاب
آموزش های یوتاب
طراحی شده توسط شرکت طراحی سایت و سایت ساز آنلاین یوتاب - فروشگاه ساز اینترنتیطراحی شده توسط شرکت طراحی سایت و سایت ساز آنلاین یوتاب - فروشگاه ساز اینترنتیساخت سایت بهترین سایت سازطراحی سایت سایت ساز فروشگاه ساز ساخت فروشگاه اینترنتی