صفحه اصلی ورود به حساب کاربری ورود به حساب کاربری دموی سایت ها تماس با ما 9 الی 19 مشاوره رایگان 32918746-025
طراحی سایت یوتاب
سایت ساز یوتاب
سایت ساز یوتاب

آموزش ثبت نام در موبایل

www.UtabWeb.net

توجه نمایید پیش نمایش قالب ها در نرم افزار اندرویدی سایت ساز آنلاین یوتاب بر اساس تکنولوژی بالای ریسپانسیو طراحی شده اند و کلیه قالب ها در حال موبایلی به نمایش در می‌آید. برای مشاهده سایت ها در حالت سیستمی می‌توانید با سیستم کامیپوتر خود به وب سایت   www.utabweb.net مراجعه نمایید. لازم بذکر است کلیه قالب ها ریسپانسیو بوده و مراجعه کنندگان به سایت شما، با هر دستگاهی از قبیل موبایل، تبلت، لب تاب و کامپیوتر‌‌‌‌های شخصی، سایت را در سایز مناسب با آن صفحه نمایش مشاهده می‌کنند.
  • مرحله اول :
در صفحه اصلی بر روی " شروع ثبت نام " کلیک کرده و به مرحله بعد بروید.
آموزش ثبت نام در یوتاب
اطلاعات خواسته شده را تکمیل نمایید. برای وارد کردن نام و نام خانوادگی حتما از حروف فارسی استفاده نمایید.
نکته مهم : توجه کنید نام کاربری خواسته شده از شما آدرس پست الکترونیکی شما است. از صحت نام کاربری وارد شده اطمینان حاصل کنید زیرا پیام احراز اصالت شما و کلیه پیام‌‌‌‌های یوتاب وب برای شما، به این پست الکترونیکی ارسال می‌گردد.

توجه : کاربر گرامی رمز عبور خواسته شده از شما در این مرحله، هیچ ارتباطی با رمز عبور پست الکترونیک شما ندارد. برای این بخش هر رمز عبور دلخواهی را می‌توانید وارد کنید.
صفحه زیر باز می‌شود:
آموزش ثبت نام در یوتاب وب

پس از پر کردن اطلاعات خواسته شده بر روی مرحله بعد کلیک کنید.

  • مرحله دوم :


از آنجا که کلیه سایت‌‌‌‌های یوتاب وب ابتدا با ساب دامین موقتی یوتاب وب فعال می‌گردد، بنابراین در این مرحله نیازی به ثبت دامنه وجود ندارد.پس از پارک دامینتان ساب دامین یوتاب از روی سایت شما برداشته می‌شود. امکان پارک دامین بصورت نامحدود بر روی سایت شما وجود دارد.
بر روی مرحله بعد کلیک کنید.

  • مرحله سوم :
چنانچه قبلا از بخش پوسته‌‌‌‌های یوتاب قالبی را انتخاب کرده و نصب قالب را زده باشید در این مرحله مشخصات قالب انتخاب شده را ملاحظه می‌نمایید. در غیر اینصورت در این مرحله با کلیک بر روی انتخاب قالب به صفحه پوسته ها فرستاده می‌شوید.

 

آموزش ثبت نام در یوتاب
قالب مورد نظر خود را انتخاب کرده و بر روی "نصب قالب" کلیک کنید. مشخصات قالب برای شما نمایش داده می‌شود. پس از اطمینان از انتخاب خود بر روی تحویل سایت کلیک کنید.به عنوان مثال در اینجا قالب پاسارگاد از نوع فروشگاهی را انتخاب می‌کنیم.
آموزش ثبت نام در یوتاب
 
نکته مهم: در انتخاب نوع سایت ( فروشگاهی، خبری، شخصی و ... ) دقت نمایید. پس از تحویل سایت امکان تغییر قالب ها فقط در همان نوع سایت انتخاب شده وجود دارد و امکان تغییر نوع سایت ممکن نیست.( تغییر قالب ها پس از نهایی کردن سفارش بصورت رایگان امکان پذیر است .)
 
پس از این مرحله درخواست طراحی سایت شما با موفقیت ارسال می‌شود.

آموزش ثبت نام در یوتاب

حال پیامی مبنی بر پرداخت هزینه طراحی سایت برای شما باز می‌شود.

آموزش ثبت نام در یوتاب

بر روی " پرداخت آنلاین بانک ملت و تحویل آنی سایت " کلیک کرده به صفحه پرداخت آنلاین بانک ملت متصل می‌شویدهزینه را واریز نمایید.
سایت حرفه ای و قدرتمند شما ایجاد شده و پیامی حاوی نام سایت و آدرس مدیریت سایتتان برای شما ارسال می‌شود و از طریق وارد کردن نام کاربری و رمز عبوری که در مرحله ثبت نام وارد کرده اید به پنل مدیریت سایت خود وارد می‌شوید.
برای مشاهده نحوه ورود به پنل مدیریت سایتتان، به
آموزش ورود به پنل مدیریت سایت مراجعه کنید.
برای مشاهده نحوه مشاهده سایت تا قبل از پارک دامین بر روی سایتتان، به
آموزش نمایش سایت مراجعه کنید.
 
menusearch
تماس