صفحه اصلی ورود به حساب کاربری ورود به حساب کاربری دموی سایت ها تماس با ما 9 الی 19 مشاوره رایگان 32918746-025
طراحی سایت یوتاب
سایت ساز یوتاب
سایت ساز یوتاب

تنظیمات ارسال رایگان کالا

ارسال کالا از موارد مهم یک فروشگاه اینترنتی است. برخی از صاحبان فروشگاه‌‌‌‌های اینترنتی تمایل دارند کالای خود را بصورت رایگان برای مشتری خود ارسال نمایند و بدین شکل علاوه بر مشتری مداری، به نحوی تبلیغات فروشگاه اینترنتی خود را انجام دهند.

اگر طراحی سایت فروشگاهی شما توسط فروشگاه ساز یوتاب انجام شده است، باید بدانید ارسال رایگان کالا در پنل مدیریت سایت شما وجود دارد و شما نیز می‌توانید کالا‌‌‌‌های خود را بصورت رایگان ارسال نمایید.

برای ارسال رایگان کالا به مشتری، باید تنظیمات لازم را در فروشگاه ساز انجام دهید .برای این منظور به روش زیر اقدام نمایید :

 

1- ابتدا کالا‌‌‌‌های خود را در سایت بچینید.

تصور می‌کنیم که شما کالا‌‌‌‌های خود را در سایت چیده اید. چنانچه هنوز کالا را در سایت نچیده اید به آموزش " چیدمان کالا در فروشگاه " مراجعه نمایید.

 

2- در هنگام چیدمان کالا در فروشگاه در منو‌‌‌‌های فروشگاهی در سمت راست پنل مدیریت که مربوط به چیدمان کالا است، سه آیکون مختلف وجود دارد که یکی از آنها مربوط به تنظیمات است. بر روی آن کلیک کنید تا بخش آن باز شود و از قسمت باز شده تیک ارسال رایگان هر کالا را بزنید.

*** نکته مهم : هر کالایی که قصد دارید ارسال رایگان داشته باشد باید تیک این قسمت برای آن کالا زده شود.


آموزشارسال رایگان کالا در چیدمان پاساژها

3- حالا نوبت به تنظیمات ارسال می‌رسد. برای این کار در تنظیمات سایت > تنظیمات فروشگاه > سفارشی سازی ارسال رایگان، ارسال رایگان را تنظیم می‌کنیم.

 

*** نکته مهم : ابتدا باید تیک شهر هایی که تمایل داریم کالا را بصورت رایگان در آنها ارسال کنیم را بزنیم. اگر تیک شهری زده نشود به هیچ عنوان ارسال رایگان در آن شهر انجام نمی‌شود.

دو نوع ارسال رایگان اتفاق می‌افتد :

  • ارسال رایگان در هر مبلغی از فاکتور :

در این حالت شما فقط باید تیک شهر مورد نظر خود را بزنید و در قسمت مبلغ فاکتور فقط عدد 1 درج شود.

ارسال رایگان در هر قیمتی

  • ارسال رایگان درصورت عبور مبلغ فاکتور از یک مقدار خاص:

گاهی مدیران فروشگاه تمایل دارند مبلغ فاکتور بیش از یک مقدار خاصی شده باشد کالا را بصورت رایگان ارسال نمایند. از این قسمت اقدام به درج کف قیمت فاکتور مورد نظر خود می‌کنید. درصورت عبور مبلغ فاکتور ازمقدار تعیین شده توسط شما تمامی ارسال‌‌‌‌های شما برای شهر‌‌‌‌های انتخاب شده رایگان میگردد.

مثال : به عنوان مثال ما تمایل داریم اگر مبلغ فاکتور بیش از 50 هزار تومان شد کالا را در شهر‌‌‌‌های آذربایجان شرقی و اصفهان کالا بصورت رایگان ارسال شود. در تصویر زیر تنظیمات این مورد را مشاهده می‌کنید.

 

ارسال رایگان کالا بیش از کف فاکتور

 

 

 

 

 

 

menusearch
تماس