صفحه اصلی ورود به حساب کاربری ورود به حساب کاربری دموی سایت ها تماس با ما 9 الی 19 مشاوره رایگان 28425539-021
طراحی سایت یوتاب
سایت ساز یوتاب
سایت ساز یوتاب
ساخت سایت و تحویل آنی سایت

تنظیمات ارسال رایگان کالا

ارسال کالا از موارد مهم یک فروشگاه اینترنتی می باشد . برخی از صاحبان فروشگاه های اینترنتی تمایل دارند کالای خود را بصورت رایگان برای مشتری خود ارسال نمایند و بدین شکل علاوه بر مشتری مداری ، به نحوی تبلیغات فروشگاه اینترنتی خود را انجام دهند .

اگر طراحی سایت فروشگاهی شما توسط فروشگاه ساز یوتاب انجام شده است ، باید بدانید ارسال رایگان کالا در پنل مدیریت سایت شما وجود دارد و شما نیز می توانید کالاهای خود را بصورت رایگان ارسال نمایید .

برای ارسال رایگان کالا به مشتری ، باید تنظیمات لازم را در فروشگاه ساز انجام دهید .برای این منظور به روش زیر اقدام نمایید :

 

1- ابتدا کالاهای خود را در سایت بچینید .

تصور می کنیم که شما کالاهای خود را در سایت چیده اید . چنانچه هنوز کالا را در سایت نچیده اید به آموزش " چیدمان کالا در فروشگاه " مراجعه نمایید .

 

2- در هنگام چیدمان کالا در فروشگاه در منوهای فروشگاهی در سمت راست پنل مدیریت که مربوط به چیدمان کالا می باشد ، سه آیکون مختلف وجود دارد که یکی از آنها مربوط به تنظیمات می باشد . بر روی آن کلیک کنید تا بخش آن باز شود و از قسمت باز شده تیک ارسال رایگان هر کالا را بزنید .

*** نکته مهم : هر کالایی که قصد دارید ارسال رایگان داشته باشد باید تیک این قسمت برای آن کالا زده شود .


آموزشارسال رایگان کالا در چیدمان پاساژها

3- حالا نوبت به تنظیمات ارسال می رسد . برای این کار در تنظیمات سایت > تنظیمات فروشگاه > سفارشی سازی ارسال رایگان ، ارسال رایگان را تنظیم می کنیم .

 

*** نکته مهم : ابتدا باید تیک شهر هایی که تمایل داریم کالا را بصورت رایگان در آنها ارسال کنیم را بزنیم . اگر تیک شهری زده نشود به هیچ عنوان ارسال رایگان در آن شهر انجام نمی شود .

دو نوع ارسال رایگان اتفاق می افتد :

در این حالت شما فقط باید تیک شهر مورد نظر خود را بزنید و در قسمت مبلغ فاکتور فقط عدد 1 درج شود .

ارسال رایگان در هر قیمتی

گاهی مدیران فروشگاه تمایل دارند مبلغ فاکتور بیش از یک مقدار خاصی شده باشد کالا را بصورت رایگان ارسال نمایند . از این قسمت اقدام به درج کف قیمت فاکتور مورد نظر خود می کنید . درصورت عبور مبلغ فاکتور ازمقدار تعیین شده توسط شما تمامی ارسال های شما برای شهرهای انتخاب شده رایگان میگردد .

مثال : به عنوان مثال ما تمایل داریم اگر مبلغ فاکتور بیش از 50 هزار تومان شد کالا را در شهر های آذربایجان شرقی و اصفهان کالا بصورت رایگان ارسال شود . در تصویر زیر تنظیمات این مورد را مشاهده می کنید .

 

ارسال رایگان کالا بیش از کف فاکتور

 

 

 

 

 

 

menusearch
تماس