025-32918746 ورود
تعرفه هاقالب هاامکانات

درج فایل در محتوای سایت

درج فایل های قابل دانلود در سایت ( دانلود رایگان فایل)

 

نکته : جهت درج فایل ( اعم از pdf و کاتالوگ و ...) امکان دانلود داشتن آن فایل در محتوای صفحه خود ، ابتدا فایل مورد نظر خود را زیپ نمایید .

 

مرحله اول آپلود فایل در سایت :


برای آپلود فایل دو راه دارید

1-می توانید در تنظیمات سایت در منوی " مدیریت فایلها " در شاخه مورد نظر خود فایل زیپ شده را آپلود نمایید ( آموزش آپلود فایل)

2- می توانید در همان بخش محتوایی که هستید فایل را آپلود نمایید . برای این کار بر روی آیکون آپلود فایل آپلودفایل یوتاب در گزینه های سمت راست ادیتور کلیک نمایید تا باز شود، سپس فایل خود را اپلود نمایید .
 
آموزش درج خبر در سایت ساز یوتاب
 
 
مرحله دوم کپی کردن لینک فایل آپلود شده:
 
اگر فایل را مطابق روش 1در مرحله قبل آپلود کردید، برای این کار بر روی فایلی که آپلود کرده اید کلیک کنید تا باکس مربوط به لینک باز شود.
 
آموزش آپلودفایل یوتاب
 
حال بر روی کپی کردن آدرس کلیک کنید و باکس آدرس باز می شود حال آن را کپی کرده و در جای موردنظر استفاده کنید.
 

آموزش آپلودفایل یوتاب


اگر فایل را مطابق روش 2در مرحله قبل آپلود کردید، در همان باکسی که فایل را آپلود کردید، لینک نمایان است می توانید آن را کپی نمایید.شما می توانید بر روی لینک درج شده در باکس کلیک کنید تا کل فایل هایی که در این بخش آپلود کرده اید را مشاهده نمایید. سپس بر روی فایل مورد نظر دوبار کلیک کنید تا جزئیات فایل نمایش داده شود.

 

مطابق تصویر زیر:

 

آموزش آپلودفایل یوتاب

 

سپس بر روی لینک نمایش داده شده بزنید تا باکس دریافت لینک باز شود.

 

آموزش آپلودفایل یوتاب

 

 

مرحله سوم قرار دادن فایل برای دانلود :

 

شما می توانید هم متن و هم تصویر را لینک نمایید و با گلیک بر روی آنها فایل دانلود شود. در زیر هر دو روش را خدمتتان توضیح می دهیم .

 

✔✔ لینک کردن متن برای دانلود فایل در محتوا:

 

حال باید لینک گرفته شده را در صفحه مورد نظر خود درج کنید تا با زدن بر روی آن کاربر بتواند فایل را دانلود نماید .

بنابراین وارد صفحه مورد نظر خود شده ، متن مورد نظر را انتخاب یا اصطلاحا select  کنید و سپس بر روی گزینه آموزش کار با ادیتور سایت ساز آنلاین یوتاب بزنید . صفحه زیر باز می شود :
 
لینک کردن متن
آموزش کار با ادیتور سایت ساز آنلاین یوتاب
 
آدرس لینک فایل مورد نظر را که در آپلود فایل دریافت کردید ، در قسمت url وارد کنید و سپس در قسمت مقصد ، صفحه ای که با زدن روی این لینک باز می شود را مشخص نمایید.
( در پنجره ای جدید ، در همان پنجره و ... باز شود)

 

آموزش کار با ادیتور سایت ساز آنلاین یوتاب

در انتها بر روی ارسال بزنید .
حال کاربر با زدن بر روی آن لینک می تواند فایل را دانلود نماید.

 

✔✔ لینک کردن تصویر برای دانلود فایل در محتوا:


پیشنهاد: پیشنهاد میشود برای دانلود فایل یک تصویر علامت زیپ یا pdf را قرار دهید و آن را لینک کنید تا کاربر با کلیک بر روی آن بتواند فایل را دانلود نماید. روش این کار نیز مانند قبل است.

 

برای درج تصویر در ادیتور ، ابتدا بر روی آیکون تصویر آموزش کار با ادیتور سایت ساز آنلاین یوتابکلیک کنید حال از باکس باز شده ( در تصویر با کادر قرمز مشخص شده است ) می توانید تصویر مورد نظر را درج کنید. برای این کار به روش زیر اقدام کنید.

 

آموزش کار با ادیتور سایت ساز آنلاین یوتاب


نام تصویر : در قسمت مشخص شده با فلش آبی شما نامی را مطابق با تصویرتان درج می کنید. گوگل تصویر شما را نمی شناسد با درج این نام به گوگل تصویر خودتان و ارتباطش با متن را معرفی می نمایید. پس این نام برای معرفی تصویر به موتورهای جستجو می باشد و از نظر سئو بسیار اهمیت دارد.
سایز دهی : در قسمت مشخص شده با فلش سبز رنگ ، سایز تصویر را که می خواهید در ادیتور نمایش داده شود را درج کنید.


نکته بسیار مهم : این سایز را بصورت درصدی درج کنید تا در قالب ریسپانسیو شما ایرادی ایجاد نکند.به عنوان مثال عرض را 70% درج کنید و در طول هرچیزی آمد پاک کنید .

پیوند : حال می توانید در قسمت پیوند کلیک کنید و لینک فایل مورد نظر خود رادر قسمت URL درج کنید و نوع باز شدن این تصویر را مشخص کنیذ که در پنجره جدید باز شود یا همان پنجره و ... .

آموزش کار با ادیتور سایت ساز آنلاین یوتاب

در انتها بر روی ارسال بزنید .
حال کاربر با زدن بر روی آن لینک می تواند فایل را دانلود نماید.

 

 


روش دیگر آپلود فایل رایگان در محتوای سایت

 

صفحه مورد نظر که قصد دارید فایل در آن آپلود شود را در پنل مدیریت باز کنید. شبیه به تصویر زیر فایل خود را روی سرور ارسال کنید و لینک دانلود فایل را کپی کنید.

 

 

در ادامه به تصویر زیر دقت نمایید.

 

 

 

در انتها بر روی گزینه سبز رنگ ویرایش یا ارسال کلیک کنید.

 

menusearch