025-32918746 ورود
تعرفه هاقالب هاامکانات

انتخاب فناور برتر سال 98

»انتخاب فناور برتر سال 98
انتخاب فناور برتر سال 98

پیشرفت در کشور و رسیدن به جایگاه والا در تمامی عرصه ها ، بی شک مدیون جوانانی می باشد که در حوزه پژوهش و فناوری کشور ، فعال بوده و با ارائه دستاوردهای خود ، باعث پیشرفت واقعی کشور می شوند .

 

هفته پژوهش و فناوری

 

هفته پژوهش و فناوری ، زمانی مناسب برای انتخاب ، معرفی و تجلیل از برگزیدگان این حوزه می باشد . کسانی که در این وادی گام بر میدارند و دستاوردهای عظیمی را در حوزه پژوهش و فناوری در کشور، به ثمر می رسانند .

لازم بذکر است در کنار آیین تجلیل از برگزیدگان حوزه پژوهش و فناوری ،  برگزاری نمایشگاه ، فن بازار ، همایش ملی ، مصاحبه ها و ... فضایی را در کشور ایجاد می نماید که علاوه بر ارتقای شأن و جایگاه پژوهش و فناوری و افراد فعال در این حوژه ، بستری مستحکم را برای ادامه راه ، تقویت و توسعه پژوهش و فناوری در ابعاد اجتماعی و فرهنگی فراهم می نماید.

 

انتخاب فناور برتر سال 98

 

صبح امروز 19 آذر 1398 در آیین تجلیل از پژوهشگران و فناوران برتر سال 98 که در دانشگاه قم برگزار شد ، جناب آقای مهندس محمد فتح اللهی ، مدیر فنی سایت ساز یوتاب ، به عنوان فناور برتر استان قم در سال 1398 معرفی شدند .

بدینوسیله ، انتخاب شایسته جناب آقای مهندس محمد فتح اللهی به عنوان فناور برتر سال 98 را تبریک عرض نموده و آرزوی موفقیت روز افزون و فتح قله های موفقیت و فناوری را برای ایشان خواستاریم .

 

 

 

هفته پژوهش و فناوری | محمد فتح اللهی

طراحی سایت فروشگاهی شروع کنید
طراحی سایت شرکتی شروع کنید
طراحی سایت خبری شروع کنید
طراحی سایت شخصی شروع کنید
طراحی سایت املاکی شروع کنید
دیدگاه کاربران | 1 دیدگاه
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

ایوب قسمتی
سلام جناب مهندس فتح الهي عزيز انتخاب شايسته شما را به عنوان فناور برتر استان قم در سال 1398 تبريک مي گويم اميدوارم پله هاي ترقي را همچنان پشت سرهم طي کرده و روزي بر قله تخصص خود قرار بگيريد براي شما و تيم خوبتان آرزوي موفقيت دارم. مدير سايت بوکان کالا www.bukankala.com مهندس ايوب قسمتي
پاسخ یوتاب سلام و احترام خدمت شما - با آرزوی موفقیت روز افزون برای مجموعه بوکان کالا.
menusearch