025-32918746 ورود
تعرفه هاقالب هاامکانات

جستجوگر ایمالز ، راهی برای افزایش فروش

»جستجوگر ایمالز ، راهی برای افزایش فروش
جستجوگر ایمالز ، راهی برای افزایش فروش

چگونه فروش خود را افزایش دهیم ؟

فرض می کنیم با فروشگاه ساز یوتاب ، فروشگاه اینترنتی حرفه ای خود را راه اندازی نموده اید .

کسب و کار شما هر چیزی باشد ، تبلیغات مهمترین رکن افزایش فروش شماست . راه اندازی فروشگاه های اینترنتی اولین قدم شما برای مجازی کردن کسب و کار و افزایش فروش شما می باشد ، اما اگر تبلیغاتی انجام ندهید و خود را معرفی نکنید ، مشتریان خود را از دست می دهید .

تبلیغات روش های گوناگونی دارد اما امروز می خواهیم در رابطه با روشی صحبت کنیم که جدیدا در پیشرفت و افزایش فروش فروشگاه های اینترنتی تاثیر بسزایی دارد .

جستجوگر کالا و فروشگاه اینترنتی

جستجوگر کالا و فروشگاه اینترنتی ، روشی هستند که کالا و خدمات شما را به مشتریان معرفی می کنند و مشتری می تواند با مقایسه شما و رقیبانتان ، انتخاب کند آیا از شما خرید کند یا فروشگاه دیگر .

در واقع مشابه گوگل یا موتورهای جستجوی دیگر عمل می کنند با این تفاوت که جستجوی خود را در فروشگاه های اینترنتی مختلف و در بین کالاهای آنها انجام می دهند .

بدین ترتیب ارائه بهترین قیمت ، بهترین گارانتی ، بهترین روش های ارسال و ... از جمله مزیت های رقابتی می باشد که فروش شما را نسبت به رقبایتان افزایش می دهد .

جستجوگر ایمالز

جستجوگر ایمالز

ایمالز یکی از جستجو گر های کالا و فروشگاه های اینترنتی می باشد و با اتصال خریداران به فروشندگان ، فرایند خرید را آسان کرده و بدلیل فضای رقابتی بین فوشندگان باعث کاهش قیمت ها می شود . در نتیجه خریدار کالا ها را با قیمت ارزانتری خریداری نموده و چون تمام انتخاب های خود را در یک نقطه مشاهده می کند ، خریدی با انتخاب بهتر و آگاهی از قیمت واقعی اجناس خواهد داشت .

 

جستجوگر کالای ایمالز هیچگونه دخالتی در کارکرد فروشگاه ها نداشته و تنها یک مرجع مقایسه و معرفی فروشگاه های اینترنتی می باشد .

 

چرا ایمالز

  • موتور جستجوی خرید بومی است
  • قیمت ها و اطلاعات در آن خودکار بروز می شود و تنها کافیست اطلاعات فروشگاه اینترنتی خود را بروز رسانی کنید ، اطلاعات در ایمالز بطور خودکار بروز شود .
  • ارائه بروز ترین اطلاعات و اخبار فناوری در ایمالز ، کاربران را راهنمایی می کند تا با شناخت بهتر و دید باز تر کالا های مورد نیاز  خود را تهیه کنند.
  • به واسطه ای مالز هیچوقت خریدار به علت عدم آگاهی کالایی را گرانتر از مقدار واقعی خریداری نمی کند
  • به علت حساسیت در انتخاب فروشگاه ها و نظارت بر فعالیت فروشگاه ها در ای مالز ، خریدار از کیفیت خرید خود اطمینان حاصل می نماید.

 

برای معرفی سایت خود در سایت ایلماز لینک http://yordoman.com/feed/add/json/?p=1  را به ایلماز ارائه کنید . دقت نمایید به جای yordoman باید نام دامنه خود را بصورت کامل درج نمایید . این لینک ، معرفی کل کالاهای شما در همه مدل ها می باشد .

 

همین حالا فروشگاه خود را در ایمالز معرفی نمایید

 

 

طراحی سایت فروشگاهی شروع کنید
طراحی سایت شرکتی شروع کنید
طراحی سایت خبری شروع کنید
طراحی سایت شخصی شروع کنید
طراحی سایت املاکی شروع کنید
دیدگاه کاربران | 4 دیدگاه
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

رضا حجت ابادی
سلام ميخوام سايت بزنم جم فري فاير بفروشم و در امد کنم دوست دارم سايتم اسمش پخش بشه خيل دوست دارم سايت داشته باشم و ادمين هاي معتبر انشاالله سعي ميکنم سايت خوبي داشته باشم و کلي مشتري داشته باشم در امد کنم سايت من خريد فروش اکانت هست واسطه کري معتبر ادمين هاي معتبر فوفپ ب ک ۴ اکانت ک
پاسخ یوتاب سلام سایت مخصوص به بازی جم فری فایر - فروش فالوور اینستاگرام نداریم ولی میتونید از قالب های فروشگاهی استفاده کنید محصول رو به عنوان پک های دانلودی روی سایت اضافه کنید و زمانی که مشتری در سایت شما خرید رو انجام داد، شما با ایشون ارتباط بگیرید و اگر ایدی و رمزی نیاز است دریافت کنید، و محصول رو ارائه بدید. نمونه سایت : http://yokarshop.ir/
menusearch