صفحه اصلی ورود به حساب کاربری ورود به حساب کاربری دموی سایت ها تماس با ما 9 الی 19 مشاوره رایگان 32918746-025
طراحی سایت یوتاب
سایت ساز یوتاب
سایت ساز یوتاب
بلاگ
»
اخبار سایت ساز یوتاب
»

۱۸ آذر ۱۳۹۸

جستجوگر ایمالز، راهی برای افزایش فروش

جستجوگر ایمالز، راهی برای افزایش فروش

چگونه فروش خود را افزایش دهیم ؟

فرض می‌کنیم با فروشگاه ساز یوتاب، فروشگاه اینترنتی حرفه ای خود را راه اندازی نموده اید.

کسب و کار شما هر چیزی باشد، تبلیغات مهمترین رکن افزایش فروش شماست. راه اندازی فروشگاه‌‌‌‌های اینترنتی اولین قدم شما برای مجازی کردن کسب و کار و افزایش فروش شما است، اما اگر تبلیغاتی انجام ندهید و خود را معرفی نکنید، مشتریان خود را از دست می‌دهید.

تبلیغات روش‌‌‌‌های گوناگونی دارد اما امروز می‌خواهیم در رابطه با روشی صحبت کنیم که جدیدا در پیشرفت و افزایش فروش فروشگاه‌‌‌‌های اینترنتی تاثیر بسزایی دارد.

جستجوگر کالا و فروشگاه اینترنتی

جستجوگر کالا و فروشگاه اینترنتی، روشی هستند که کالا و خدمات شما را به مشتریان معرفی می‌کنند و مشتری می‌تواند با مقایسه شما و رقیبانتان، انتخاب کند آیا از شما خرید کند یا فروشگاه دیگر.

در واقع مشابه گوگل یا موتور‌‌‌‌های جستجوی دیگر عمل می‌کنند با این تفاوت که جستجوی خود را در فروشگاه‌‌‌‌های اینترنتی مختلف و در بین کالا‌‌‌‌های آنها انجام می‌دهند.

بدین ترتیب ارائه بهترین قیمت، بهترین گارانتی، بهترین روش‌‌‌‌های ارسال و ... از جمله مزیت‌‌‌‌های رقابتی است که فروش شما را نسبت به رقبایتان افزایش می‌دهد.

جستجوگر ایمالز

جستجوگر ایمالز

ایمالز یکی از جستجو گر‌‌‌‌های کالا و فروشگاه‌‌‌‌های اینترنتی است و با اتصال خریداران به فروشندگان، فرایند خرید را آسان کرده و بدلیل فضای رقابتی بین فوشندگان باعث کاهش قیمت ها می‌شود. در نتیجه خریدار کالا ها را با قیمت ارزانتری خریداری نموده و چون تمام انتخاب‌‌‌‌های خود را در یک نقطه مشاهده می‌کند، خریدی با انتخاب بهتر و آگاهی از قیمت واقعی اجناس خواهد داشت.

 

جستجوگر کالای ایمالز هیچگونه دخالتی در کارکرد فروشگاه ها نداشته و تنها یک مرجع مقایسه و معرفی فروشگاه‌‌‌‌های اینترنتی است.

 

چرا ایمالز

  • موتور جستجوی خرید بومی است
  • قیمت ها و اطلاعات در آن خودکار بروز می‌شود و تنها کافیست اطلاعات فروشگاه اینترنتی خود را بروز رسانی کنید، اطلاعات در ایمالز بطور خودکار بروز شود.
  • ارائه بروز ترین اطلاعات و اخبار فناوری در ایمالز، کاربران را راهنمایی می‌کند تا با شناخت بهتر و دید باز تر کالا‌‌‌‌های مورد نیاز  خود را تهیه کنند.
  • به واسطه ای مالز هیچوقت خریدار به علت عدم آگاهی کالایی را گرانتر از مقدار واقعی خریداری نمی‌کند
  • به علت حساسیت در انتخاب فروشگاه ها و نظارت بر فعالیت فروشگاه ها در ای مالز، خریدار از کیفیت خرید خود اطمینان حاصل می‌نماید.

 

برای معرفی سایت خود در سایت ایلماز لینک http://yordoman.com/feed/add/json/?p=1  را به ایلماز ارائه کنید. دقت نمایید به جای yordoman باید نام دامنه خود را بصورت کامل درج نمایید. این لینک، معرفی کل کالا‌‌‌‌های شما در همه مدل ها است.

 

همین حالا فروشگاه خود را در ایمالز معرفی نمایید

 

 

دیدگاه کاربران

(0 دیدگاه)

*نام و نام خانوادگی

* پست الکترونیک

* متن پیام


بستن

*نام و نام خانوادگی

* پست الکترونیک

* متن پیام


menusearch
تماس