صفحه اصلی ورود به حساب کاربری ورود به حساب کاربری دموی سایت ها تماس با ما 9 الی 19 مشاوره رایگان 32918746-025
طراحی سایت یوتاب
سایت ساز یوتاب
سایت ساز یوتاب
بلاگ
»
اخبار سایت ساز یوتاب
»

۱۸ آذر ۱۳۹۸

جستجوگر ایمالز ، راهی برای افزایش فروش

جستجوگر ایمالز ، راهی برای افزایش فروش

چگونه فروش خود را افزایش دهیم ؟

فرض می کنیم با فروشگاه سازیوتاب ، فروشگاه اینترنتی حرفه ای خود را راه اندازی نموده اید .

کسب و کار شما هر چیزی باشد ، تبلیغات مهمترین رکن افزایش فروش شماست . راه اندازی فروشگاه های اینترنتی اولین قدم شما برای مجازی کردن کسب و کار و افزایش فروش شما می باشد ، اما اگر تبلیغاتی انجام ندهید و خود را معرفی نکنید ، مشتریان خود را از دست می دهید .

تبلیغات روش های گوناگونی دارد اما امروز می خواهیم در رابطه با روشی صحبت کنیم که جدیدا در پیشرفت و افزایش فروش فروشگاه های اینترنتی تاثیر بسزایی دارد . 

جستجوگر کالا و فروشگاه اینترنتی

جستجوگر کالا و فروشگاه اینترنتی ، روشی هستند که کالا و خدمات شما را به مشتریان معرفی می کنند و مشتری می تواند با مقایسه شما و رقیبانتان ، انتخاب کند آیا از شما خرید کند یا فروشگاه دیگر .

در واقع مشابه گوگل یا موتورهای جستجوی دیگر عمل می کنند با این تفاوت که جستجوی خود را در فروشگاه های اینترنتی مختلف و در بین کالاهای آنها انجام می دهند .

بدین ترتیب ارائه بهترین قیمت ، بهترین گارانتی ، بهترین روش های ارسال و ... از جمله  مزیت های رقابتی می باشد که فروش شما را نسبت به رقبایتان افزایش می دهد . 

جستجوگر ایمالز

جستجوگر ایمالز 

ایمالز یکی از جستجو گر های کالا و فروشگاه های اینترنتی می باشد و با اتصال خریداران به فروشندگان ، فرایند خرید را آسان کرده و بدلیل فضای رقابتی بین فوشندگان باعث کاهش قیمت ها می شود . در نتیجه خریدار کالا ها را با قیمت ارزانتری خریداری نموده و چون تمام انتخاب های خود را در یک نقطه مشاهده می کند ، خریدی با انتخاب بهتر و آگاهی از قیمت واقعی اجناس خواهد داشت .

 

جستجوگر کالای ایمالز هیچگونه دخالتی در کارکرد فروشگاه ها نداشته و تنها یک مرجع مقایسه و معرفی فروشگاه های اینترنتی می باشد .

 

چرا ایمالز 

  • موتور جستجوی خرید بومی است
  •  قیمت ها و اطلاعات در آن خودکار بروز می شود و تنها کافیست اطلاعات فروشگاه اینترنتی خود را بروز رسانی کنید ، اطلاعات در ایمالز بطور خودکار بروز شود .
  • ارائه بروز ترین اطلاعات و اخبار فناوری در ایمالز ، کاربران را راهنمایی می کند تا با شناخت بهتر و دید باز تر کالا های مورد نیاز  خود را تهیه کنند.
  • به واسطه ای مالز هیچوقت خریدار به علت عدم آگاهی کالایی را گرانتر از مقدار واقعی خریداری نمی کند
  • به علت حساسیت در انتخاب فروشگاه ها و نظارت بر فعالیت فروشگاه ها در ای مالز  ، خریدار از کیفیت خرید خود اطمینان حاصل می نماید.

 

برای معرفی سایت خود در سایت ایلماز لینک http://yordoman.com/feed/add/json/?p=1  را به ایلماز ارائه کنید . دقت نمایید به جای yordoman باید نام دامنه خود را بصورت کامل درج نمایید . این لینک ، معرفی کل کالاهای شما در همه  مدل ها می باشد .

 

همین حالا فروشگاه خود را در ایمالز معرفی نمایید 

 

 

دیدگاه کاربران

(0 دیدگاه)

*نام و نام خانوادگی

* پست الکترونیک

* متن پیام


بستن

*نام و نام خانوادگی

* پست الکترونیک

* متن پیام


menusearch