menusearch
صفحه اصلی ورود به حساب کاربری ورود به حساب کاربری دموی سایت ها تماس با ما 9 الی 19 مشاوره رایگان 37715907-025
طراحی سایت یوتاب
سایت ساز یوتاب
سایت ساز یوتاب
بلاگ
»
اخبار سایت ساز یوتاب
»

۱۷ مرداد ۱۳۹۸

اضافه شدن امکان تعیین زمان سفارش گیری کالا در فروشگاه

اضافه شدن امکان تعیین زمان سفارش گیری کالا در فروشگاه

شاید شما نیز از آن دست کاربرانی هستید که کالاهای خاصی دارند و این کالاها محدودیت زمانی برای سفارش دهی دارند . مثلا صاحب رستورانی هستید و تعدادی از غذاهای منوی شما فقط در وعده صبحانه و برخی تنها در وعده شام سرو می شوند . بنابراین نمی توانید آن ها را در وعده نهار ، جهت سفارش آنلاین در منوی سایت خود قرار دهید . 

امکان تعیین ساعت سفارش گیری در فروشگاه ساز یوتاب 

فروشگاه ساز یوتاب این امکان را برای شما کاربران گرامی فراهم آورده است تا بصورت مجزا برای هر کالا ، روز و ساعت ثبت و پذیرش سفارش آن کالا را تعیین نموده و در خارج از آن ساعات تعیین  شده ، امکان ثبت سفارش برای آن کالای خاص وجود نداشته باشد . 

دقت نمایید در این شیوه شما تنها ساعات ارائه محصول را مشخص می نمایید و بدیهیست در خارج از آن ساعات ، امکان آنکه مشتری آن کالا را سفارش دهد وجود ندارد . 

این امکان نیز بصورت رایگان برای کلیه کاربران گرامی فروشگاه ساز یوتاب فعال است و هم اکنون می توانید از آن استفاده نمایید . لازم بذکر است این امکان در قسمت " ایجاد کالا " اضافه شده است . لطفا در هنگام تنظیم این بخش دقت کافی را داشته باشید و درصورت بروز هر گونه سوال در این زمینه با پشتیبانان یوتاب در تماس باشید  . 

نکته : چنانچه کالای شما محدودیت زمانی برای نمایش ندارد ، به هیچ عنوان در تنظیمات این بخش تغییرات ندهید و نیاز به انتخاب کردن هیچ  یک از روز ها و ساعات نیست و همانند روال گذشته اقدام به ایجاد کالای خود نمایید . 

 

آموزش تعیین ساعت سفارش گیری

 

 

 

 

 

دیدگاه کاربران

(0 دیدگاه)

*نام و نام خانوادگی

* پست الکترونیک

* متن پیام


بستن

*نام و نام خانوادگی

* پست الکترونیک

* متن پیام