صفحه اصلی ورود به حساب کاربری ورود به حساب کاربری دموی سایت ها تماس با ما 9 الی 19 مشاوره رایگان 28425539-021
طراحی سایت یوتاب
سایت ساز یوتاب
سایت ساز یوتاب
ساخت سایت و تحویل آنی سایت

ایجاد کالا در فروشگاه ساز یوتاب

توجه نمایید فیلم بالا کلیه سه مرحله زیر را شامل می شود.

 

 

 

فیلم آموزش درج کالا بصورت لایو در اینستاگرام یوتاب   (با موبایل نگاه کنید)

 

 

 

کاربر گرامی توجه نمایید بهترین کار این است که محتوای پیش فرض را حذف نموده و از ابتدا محتوای خود را درج نمایید .

نکته : کاربرگرامی مراحل تنظیمات فروشگاه عبارتند از :
1-
آماده سازی فروشگاه
2- ایجاد کالا 
3- چیدمان پاساژ ها (چیدن کالاهای ایجاد شده را در طبقات فروشگاهی ) 

در مراحل 1 و 2 هنوز هیچ کالایی در سایت نمایش داده نمی شود و پس از مرحله 3 کالاها در سایت نمایش داده می شوند.

پس از آماده سازی فروشگاه و ایجاد انبار ها و گروه های کالا ، نوبت به ایجاد کالا ها می رسد.
ابتدا از منوی مدیریت سایت گزینه فروشگاه را انتخاب کنید.

آموزش ایجاد کالا در فروشگاه های سایت ساز یوتاب


از روی منوی باز شده گزینه " ایجاد کالا " را انتخاب کنید .
صفحه زیر باز می شود.
به ترتیب موارد خواسته شده انبار ، شرکت سازنده ، گروه کالا و زیر گروه کالا را انتخاب کنید. سپس نام محصول را وارد نمایید.

آموزش ایجاد کالا در فروشگاه های سایت ساز یوتاب

در سمت راست ابزار تکمیلی فروشگاه وجود دارد . با کلیک برروی هر کدام از ابزار ها صفحه آن باز می شود. در صورت نیاز هر کدام از موارد را پر نمایید. در زیر ابزار را باز کرده ایم تا مشاهده کنید:

 
آموزش ایجاد کالا در فروشگاه های سایت ساز یوتاب
 

آیا کالای شما فایل مجازی است ؟
به بخش ایجاد کالا از نوع فایل مجازی مراجعه نمایید .کلمات کلیدی یوتاب کلید واژه ( کلمات کلیدی ) : به منظور بهبود وضعیت سرچ در این قسمت کلمات کلیدی خود را وارد کنید. این کلمات در جستجوی موتورهای جستجو بسیار تاثیر دارد.برای حذف کلمات کلیدی بر روی هر یک که می خواهید کلیک کنید یک ضرب در قرمز نمایش داده می شود و آن کلمه کلیدی حذف می شود.


آموزش ایجاد کالا در فروشگاه های سایت ساز یوتابافزودن گالری تصاویر : در صورتی که کالای شما دارای گالری از تصاویر می باشد گالری را در اینجا وارد کنید .برای درج گالری تصاویر برای کالا بر روی + این بخش کلیک کنید در صفحه باز شده عکس و عنوان آن را وارد کنید . همچنین یک توضیح برای آن عکس درج نمایید.( در صورت نیاز به توضیحات آپلود تصویر به صفحه آموزش آپلود فایل مراجعه کنید. )
توجه نمایید که ابعاد تمامی تصاویر باید یک اندازه بوده باشند. در غیر اینصورت نمایش صحیحی نخواهید داشت.
آموزش ایجاد کالا در فروشگاه های سایت ساز یوتاب
 

آموزش ایجاد کالا در فروشگاه های سایت ساز یوتابعنوان گارانتی : در صورتی که کالای شما دارای گارانتی و ضمانت می باشد ، بر روی آیکون مورد نظر کلیک کنید و گارانتی مربوطه را در این قسمت درج کنید. این گارانتی در توضیحات کالا نمایش داده می شود.

آموزش ایجاد کالا در فروشگاه های سایت ساز یوتابتصویر سه بعدی : در صورت نیاز می توانید از این قسمت تصویر سه بعدی کالای خود را درج نمایید. بر روی آیکو مربوطه کلیک کنید در باکس باز شده تصویر سه بعدی خود را آپلود کنید. ( در صورت نیاز به توضیحات آپلود تصویر به صفحه
آموزش آپلود فایل مراجعه کنید. )
تصویر 3بعدی را همانند نمونه زید درج نمایید .
تصویر سه بعدی

آموزش ایجاد کالا در فروشگاه های سایت ساز یوتابلینک شبکه های اجتماعی : بر روی علامت آن کلیک کنید باکی مربوطه باز می شود . سپس بر روی + کلیک کنید و شبکه های اجتماعی خود را در اینجا درج کنید.
آموزش ایجاد کالا در فروشگاه های سایت ساز یوتاب
آموزش ایجاد کالا در فروشگاه های سایت ساز یوتابکالاهای مرتبط: برای مرتبط ساختن یک سری کالا با هم ونمایش آنها در بخش کالاهای مرتبط ، یک نام مشترک در نظر گرفته و در این قسمت برای هر کالای مرتبط درج نمایید.

آموزش ایجاد کالا در فروشگاه های سایت ساز یوتابدرج مشخصات تکمیلی :شما امکان افزودن مشخصات تکمیلی برای کالای خود را دارید. مشخصاتی نظیر توضیحات فنی ، مزایا و معایب ، نظرات و غیره .برای درج هر یک از بخش ها بر روی " اضافه کردن مورد جدید " کلیک کنید صفحه زیر باز می شود . پس از درج توضیحات لازمه گزینه ارسال را بزنید.

نکته مهم : هیچ گاه متنی را از سایت های دیگر و یا از word کپی و در این قسمت paste نکنید. اگر نیاز به کپی کردن متنی داشتید ابتدا متن را در notepad پیست کرده سپس از notepad کپی کنید و در این ادیتور paste کنید.
آموزش ایجاد کالا در فروشگاه های سایت ساز یوتاب
پس از درج کلیه مشخصات و تصاویر گزینه ارسال را بزنید تا کالای شما ایجاد شود.
حذف مشخصات تکمیلی : برای حذف مشخصات تکمیلی درج شده می توانید بر روی آن کلیک کرده و از باکس باز شده گزینه حذف رابزنید.
ویرایش مشخصات تکمیلی : برای ویرایش مشخصات تکمیلی درج شده می توانید بر روی آن کلیک کرده و از باکس باز شده پس از انجام تغییرات گزینه ویرایش رابزنید.
 
تنظیمات در فروشگاه سازایجاد محدودیت در زمان سفارش گیری کالای خاص
توجه نمایید این بخش فقط برای موارد خاص استفاده میگردد. این بخش برای کالاهایی که در ارائه آنها محدودید زمانی وجود دارد استفاده می شود . به عنوان مثال یک نوع غذا که فقط در وعده نهار سفارش میگیرید با تنظیم این قسمت فقط در ساعات تعیین شده و در روزهای مشخص شده امکان سفارش گیری دارد. لطفا در صورت عدم آشنایی کامل با این قسمت، تنظیمات آن را تغییر ندهید.
نکته : اگر کالاهای شما محدودیتی در ساعات سفارش گیری ندارد در این قسمت تغییری ندهید .
 
تعیین زمان سفارشگیری کالا
 
تنظیمات در فروشگاه سازایجاد محدودیت در تعداد خرید هر کالا
شما از این قسمت می توانیید تعیین نمایید هر کاربر در هر بار خرید خود ، از هر کالا ، چه تعداد مجاز به خرید می باشد .
 
محدودیت در خرید
 
پس از ایجاد کالا ، در جدولی کالاها درج می شوند :
آموزش ایجاد کالا در فروشگاه های سایت ساز یوتاب
مشخصات هر کالای ایجاد شده را در جدول مشاهده می نمایید. امکان ویرایش آموزش تنظیمات فروشگاه سایت ساز یوتاب و حذف آموزش تنظیمات فروشگاه سایت ساز یوتاب برای تمامی کالا ها وجود دارد.
شما این امکان را دارید که برای هر کالا قیمت و مدل های متفاوتی درج کنید .برای اینکار بر روی درج قیمتآموزش ایجاد کالا در فروشگاه های سایت ساز یوتاب مربوط به کالا کلیک کنید. صفحه زیر باز می شود :
توجه نمایید که ابعاد تمامی تصاویر باید یک اندازه بوده باشند. در غیر اینصورت نمایش صحیحی نخواهید داشت. بهترین سایز برای تصاویر کالاهای شما 800 در 700 پیکسل می باشد .
آموزش ایجاد کالا در فروشگاه های سایت ساز یوتاب
 

قیمت های مختلف ، مدل ها و تصاویر با رنگ های مختلف مربوط به کالا را درج نموده و ارسال را بزنید.
موجودی انبار خود را درج نمایید.
در صورتی که نیاز به چک کردن انبار نمی باشد می تواند مثلا تعداد کالای موجود در انبار را 100000 قرار دهید و این مقدار محدودیت انبار را مقدار زیادی قرار می دهد.
در صورتی که برای کالا قیمت تخفیفی وارد نمایید ، در صورتی که کالا تخفیف ویژه بخورد ، قیمت وارد شده در این بخش نمایش داده می شود.
توجه نمایید وزن کالا را با توجه به وزن بسته بندی محصول برای ارسال و پست درج نمایید.

امکان ویرایش
آموزش تنظیمات فروشگاه سایت ساز یوتاب و حذف آموزش تنظیمات فروشگاه سایت ساز یوتاب برای تمامی مدل ها وجود دارد.
چنانچه فروش کالای مجازی دارید با زدن تیک " آیا محصول شما مجاریست ؟" قسمت مربوط به این قسمت برای شما نمایش داده می شود:
فایل مورد نظر را آپلود کرده و تعداد دفعات مجاز دانلود آن را تعیین کنید.

نکته بسیار مهم : لینک فایل خود را تنها از همین بخش آپلود کنید و از سایر روش های آپلودی استفاده نکنید، زیرا شاخه ای که فایل شما برای فروش در آن قرار می گیرد یک شاخه امنیتی می باشد و در صورتی که در جایی غیر از این مکان ، فایل خود را آپلود کنید ، امکان دانلود آن برای مشتریان بدون پرداخت مبلغی امکان پذیر می شود. پس حتما دقت کنید که تنها فایل را از همین قسمت آپلود کنید.
چنانچه مشتری شما ، اقدام به خرید فایل مربوطه نکرده باشد ولی لینک فایل شما را داشته باشد ، نمی تواند فایل را دانلود نماید ، به شرط آنکه فایل خود را تنها از همین روش آپلود کرده باشید.

آموزش ایجاد کالا در فروشگاه های سایت ساز یوتاب
شما همچنین می تونید برای هر یک از مدل کالای مندرج در این جدول نمودار قیمت اضافه نمایید. برای این کار بر روی نمودار قیمت آموزش ایجاد کالا در فروشگاه های سایت ساز یوتاب کلیک کنید.صفحه زیر باز می شود :
آموزش ایجاد کالا در فروشگاه های سایت ساز یوتاب

قیمت و تاریخ مورد نظر را وارد کنید و ثبت در نمودار را بزنید. پس از ثبت قیمت های مختلف در انتها ویراش را بزنید. در صورت انصراف از درج نمودار قیمت گزینه انصراف را بزنید. این نمودار در بخش مشخصات تکمیلی کالا نمایش داده می شود.
​برای درج تگ جستجو برای کالا بر روی " تگ جستجو " آموزش ایجاد کالا در فروشگاه های سایت ساز یوتاب کلیک کنید.
آموزش ایجاد کالا در فروشگاه های سایت ساز یوتاب
صفحه زیر باز می شود.
آموزش ایجاد کالا در فروشگاه های سایت ساز یوتاب

شما بر اساس نوع کالا ، تگ های جستجویی که در صفحه آماده سازی فروشگاه درج نموده اید را در اینجا انتخاب می کنید . به عنوان مثال برای کالای آبمیوه گیری رنگ مشکی و برند فلر را در تگ جستجو قرار می دهیم. یک کالا می تواند چندین تگ جستجو داشته باشد. امکان حذف آموزش تنظیمات فروشگاه سایت ساز یوتاب برای تمامی تگهای جستجو وجود دارد.
این تگ امکان سرچ کالا را بر اساس موارد مختلف به مشتری می دهد . مثلا کالا را بر اساس رنگ یا برندی جستجو نماید.
 
توجه : کاربر گرامی شما اکنون کالاهای خود را ایجاد کرده اید ، اما هنوز چیزی بر روی سایت شما نمایش داده نمی شود .مرحله بعد چیدمان کالا ها در طبقات پاساژ ( طبقات فروشگاهی ) می باشد .
 

مرتبط با بخش

آماده سازی فروشگاه ساز یوتاب ایجاد کالا در فروشگاه ساز یوتاب چیدمان پاساژ ها (منوهای فروشگاه ساز یوتاب) لیست آموزش ها هدر هوشمند در فروشگاه ساز یوتاب نحوه خرید از فروشگاه های اینترنتی تصاویر منو در فروشگاه ساز بررسی سفارشات فروشگاه اینترنتی کالای برگزیده و تخفیف ویژه ویرایش سریع کالاها در فروشگاه ساز
menusearch