صفحه اصلی ورود به حساب کاربری ورود به حساب کاربری دموی سایت‌ها تماس با ما 9 الی 15 مشاوره رایگان 32918746-025
طراحی سایت یوتاب
سایت ساز یوتاب
سایت ساز یوتاب
همین حالا سایت خود را بسازید

سایت های کارت ویزیتی

کارت های ویزیت نمونه سایتهای تک صفحه ای هستند که برای اشخاص و شرکت ها مورد استفاده قرار می گیرند. در این نمونه سایت ها افراد می توانند کلیه اطلاعات خود از قبیل مهارت ها ، نمونه کار ها ، توانمندی ها ، علاقه مندی ها و... را درج نمایند همچنین راه های ارتباطی خود را وارد کنند تا افراد بازدید کننده از سایت آنها بتوانند در صورت نیاز با آنها تماس بگیرند.

پنل مدیریت سایت های کارت ویزیتی را در تصویر زیر مشاهده می نمایید:
 
آموزش سایت های کارت ویزیتی یوتاب
 
پنل مدیریت شما دارای دو قسمت می باشد ، بخش محتوایی و صفحات اصلی.

نکته مهم : منوهای خود را تنها در " بخش محتوایی سایت " ایجاد نمایید . در صفحات اصلی سایت به هیچ عنوان منویی را ایجاد نکنید. ( آموزش ایجاد منو )

نکته : اگر تمایل به تغییر نام برخی منوها دارید و نتوانستید آنها را تغییر دهید می توانید درخواست دهید تا منوی مربوطه برای شما تغییر نام داده شود .
این اسلایدر به عنوان تصویر پس زمینه هدر سایت شما نمایش داده می شود .دقت نمایید در این بخش می توانید فیلم نیز به عنوان پس زمینه قرار دهید .

آموزش سایت های کارت ویزیتی یوتاب

 

توضیحات اسلایدر: این نوشته بر روی اسلایدر شما در سایت نمایش داده می شود.

لینک توضیحات: اگر در اینجا لینکی درج کنید با کلیک بر روی این اسلایدر کاربر به آن صفحه از سایت منتقل می شود . در صورتیکه می خواهید کاربر در همان صفحه اصلی سایت باقی بماند 5 علامت # درج کنید.

لینک تصویر اسلایدر : لینک تصویر اسلایدر را در این مکان درج کنید.

لینک فیلم :لینک فیلم اسلایدر را در این مکان درج کنید.تغییرات در صفحه اصلی
جهت تغییرات در صفحه اصلی سایت خود از قسمت مدیریت صفحات و منوها > صفحه اصلی > بروی علامت + بزنید تا زیر شاخه هایی مانند درباره ما ، تیم ما، مهارت ما و غیره برای شما باز شود.
با کلیک کردن بروی هر کدام از گزینه ها صفحه ای روبه روی آن برای وارد کردن محتوا باز میشود، سپس بعد از وارد کردن توضیحات و تصاویر خود بروی گزینه ارسال بزنید تا اطلاعات شما بروی سایت نمایش دهد.
فایل راهنمای محتواگذاری سایت شما نیز در داشبورد پنل مدیریت در قالب فایل pdf قرار گرفته است.

 

menusearch
تماس