صفحه اصلی ورود به حساب کاربری ورود به حساب کاربری دموی سایت‌ها تماس با ما 9 الی 16 مشاوره رایگان 32918746-025
طراحی سایت یوتاب
سایت ساز یوتاب
سایت ساز یوتاب
همین حالا سایت خود را بسازید
مقالات سئو
»

ریپورتاژ چیست؟ کجا ریپورتاژ آگهی دهیم؟

ریپورتاژ چیست؟ کجا ریپورتاژ آگهی دهیم؟

ریپورتاژ چیست ؟
ریپورتاژ قوی چه مزیتی برای شما دارد ؟
رپورتاژ آگهی در روند طراحی سایت چه تاثیری دارد ؟
چگونه برایریپورتاژ آگهی تولید محتوای مناسب داشته باشید؟
در این مطلب ریپورتاژ آگهی و مزیت آن در تکنیک های سئو خارجی را شرح می دهیم ...

در سال های اخیر که طراحی سایت و راه اندازی کسب و کار آنلاین رونق بسیاری گرفته است ، بازار رقابتی داغی میان وب سایت های فعال شکل گرفته است. همان طور که می دانید تبلیغات اینترنتی بسیار به صرفه تر از تبلیغات سنتی و واقعی است. همچنین در عصر جدید تبلیغات اینترنتی شانس بیشتری برای دیده شدن دارند و مخاطبانی در سطحی وسیع تر را شامل می شوند.

ریپورتاژ چیست ؟

رپورتاژ آگهی یکی از انواع مهم تبلیغات و بازاریابی است که در سئو خارجی و تبلیغات اینترنتی بسیار کاربرد دارد. در این روش شما یک مطلب اختصاصی در رابطه با موضوع فعالیتتان برای یک سایت پربازدید ارسال می کنید و از آن ها می خواهید که این محتوا را با لینک وب سایت شما بر روی سایت خود قرار دهند. البته این در شرایطی قابل پذیرش است که وب سایت مورد نظر هم متقاضی دریافتریپورتاژ آگهی باشد. معمولا سایت های معتبر منویی مختص تبلیغات و ریپورتاژ در صفحات سایت خود دارند.

ریپورتاژ قوی چه مزیتی دارد ؟

بک لینک معتبر ، بک لینکی است که از یک وب سایت با رنک و رتبه بالا و پربازدید باشد. دائمی بودن بک لینک هم به این معنا است که بعد از مدتی حذف نشود و آن مطلب و لینک به صورت دائمی بر روی آن وب سایت قرار داشته باشد. پس اگر می خواهید ریپورتاژ آگهی سفارش دهید ، حتما به این دو نکته توجه داشته باشید.
 

ریپورتاژ صرفا یک پیام تبلیغاتی نیست بلکه شما برای سفارش ریپورتاژ آگهی به یک مطلب و محتوا مناسب و مربوط به سایت و زمینه فعالیتتان احتیاج دارید.


برای نوشتن محتوای رپورتاژ به نکات زیر توجه کنید :

1. یک مطلب مرتبط با موضوع فعالیت و وب سایتتان بنویسید.

2. شما قرار است برای بازدیدکنندگان یک وب سایت معتبر مطلب بنویسید. پس بسیار اهمیت دارد که این محتوا صرفا تبلیغاتی نباشد و اطلاعات مفیدی در اختیار مخاطبان وب سایت میزبان قرار دهد. مطلب شما باید مفید و خواندنی باشد ، به طوری که باعث شود افراد راغب شوند بر روی لینک شما کلیک کنند و از سایتتان بازدید نمایند.

3. بهتر است مخاطبین وب سایت میزبان را بشناسید و نیاز ها و علایقشان را بسنجید تا بتوانید مطلبی مطابق با سطح آگاهی و خواسته های آن ها بنویسید.

 

4. حتما در محتوایتان کلمات کلیدی مناسب و مهم وب سایتتان را به کار ببرید. می توانید از مقاله "10 فرمان سئو" برای یافتن کلمات کلیدی مناسب استفاده کنید.

5. تا حد ممکن مطلبتان را طولانی ننویسید.
 

6. فراموش نکنید که ریپورتاژ صرفا یک پیام تبلیغاتی نیست و معرفی وب سایتتان هم باید به صورت ضمنی و بی طرف مطرح شود.

 

 

مرتبط با بخش

خبری شرکتی شخصی معرفی سایت به موتور جستجوی گوگل فروشگاهی سئو چیست و راه های بهینه سازی سئو کلمات کلیدی مناسب چیست؟ بالا شهر نشینی در دنیای مجازی (قسمت اول) بالا شهر نشینی در دنیای مجازی (قسمت دوم) استفاده از متاتگ دیسکریپشن یک دقیقه برای تحول کسب و کارتان کافیست ! پنج دلیل سرمایه گذاری برای سئو ( چرا باید سایت را سئو کرد ؟ ) تاریخچه سئو مزایای استفاده از ssl چیست ؟ نکات مهم در سئو (1) چگونه تولید محتوا کنیم ؟

دیدگاه کاربران

(0 دیدگاه)

*نام و نام خانوادگی

* پست الکترونیک

* متن پیام


بستن

*نام و نام خانوادگی

* پست الکترونیک

* متن پیام


menusearch
تماس