menusearch
سایت ساز یوتاب
صفحه اصلی ورود به حساب کاربری ورود به حساب کاربری دموی سایت ها تماس با ما مشاوره رایگان 37715907-025
طراحی سایت یوتاب
سایت ساز یوتاب
سایت ساز یوتاب
هزینه طراحی سایت ، فول امکانات 258 هزار تومان می باشد ( تخفیف ویژه الکامپ )
ترفند های مفید و کاربردی »

شنبه بیست و ششم اسفند ۹۶
39 راه سریع برای افزایش نرخ تبدیل وب سایت شما

گرفتن ترافیک در وب سایت شما عالی است، اما اگر این ترافیک تبدیل نمی شود، تقریبا بی فایده است. این مقاله 39 راهبرد اثبات شده را برای بازدیدکنندگان خود برای انجام اقدامات ارائه میدهد، چه اینکه پر کردن یک فرم، انتقال آدرس ایمیل یا خرید آن باشد.


1. به عنوان چند زمینه به عنوان ممکن است.
هنگام درخواست اطلاعات در یک فرم انتخاب ایمیل، از اطلاعات به عنوان اطلاعات کمی در صورت لزوم درخواست دهید. در اینجا یک مثال از نحوه استفاده از یک فرم فرم اضافی تبدیل 11 درصد کاهش می یابد.

2. تضمین اضافه کنید.
شامل یک سیاست بازپرداخت بدون سؤال در تمام خریدهاست. این خطر را کاهش می دهد و افزایش فروش معمولا بیشتر از پرداخت هر بازگشت است.

مرتبط: افزایش نرخ تبدیل خود را با این 7 صفحه فرود ضروری است

3. از افعال عملی ملموسی استفاده کنید.
هنگام آزمون تماس های مختلف به عمل، سعی کنید با استفاده از زبان عمل که باعث می شود بازدیدکنندگان اقدام کنند (مثلا "گرفتن شما"، "رزرو صندلی")

4. از توصیفات استفاده کنید.
مشتریان خطر را کاهش می دهند و اثبات اجتماعی را ارائه می دهند. از آنها در صفحات فرود محصول و همچنین در صفحه اصلی انتخاب ایمیل خود استفاده کنید.

5. از مزایای محصول یا خدمات خود آگاه باشید.
فهرستی از ویژگی های محصول شما مهم است، اما برای مشتریان بالقوه دقیقا همانطور که محصول شما به آنها کمک می کند یا مشکلات خود را حل می کنند، حتی مهمتر است.

6. توجه به تیتر خود را دقیق نگاه دارید.
عنوان شما شاید یکی از مهمترین عناصر صفحه اصلی شما باشد. قبل از انتخاب قوی ترین، حداقل 10 فرصت را در اختیار داشته باشید.

7. عناصر تبدیل را در بالای صفحه ذخیره کنید.
جعبه های انتخابی و سایر عناصر تبدیل باید در بالای صفحه برای نتایج مطلوب باشد.

8. از ویدیو برای تبلیغ نام تجاری خود استفاده کنید.
یک ویدیو ساده را در صفحات فرود قرار دهید تا نشان دهید یک شخص واقعی در پشت نام تجاری شما وجود دارد.

9. صفحات فرود اختصاصی برای تبلیغات پرداخت با کلیک کنید.
اگر از AdWords یا فرم دیگری از تبلیغات PPC استفاده می کنید، این بازدیدکنندگان را به یک صفحه اختصاصی اختصاص دهید (نه صفحه اصلی خود)!

10. تعداد مشترکین یا پیروان رسانه های اجتماعی را شامل می شود.
درست مانند توصیفات، از جمله اثبات اجتماعی، باعث کاهش خطر و افزایش تبدیل می شود.

11. دعوت نامه های قوی به عمل (CTA) را به هر قسمت از محتوای سایت خود اضافه کنید.
بگذارید خوانندگان شما دقیقا همان چیزی را که می خواهند آنها را بعدا بکار ببرند، دقیقا همانطور که بر روی دکمه کلیک کرده اید، یک پست وبلاگ بنویسید یا یک فرم را پر کنید.

12. محصولات مرتبط را توصیه کنید.
لینک های مربوط به محتوا یا محصولات مرتبط را در اختیار بازدیدکنندگان و سایت خود قرار دهید.

13. شامل اعداد سهام
اگر محصولی ملموس داشته باشید، تعداد سهام موجود با توضیحات محصول خود را شامل کنید (مثلا: "سفارش در حال حاضر ... فقط 3 موجود در انبار").

14. اذیت کردن را از دست بده
اکثر مصرف کنندگان بیش از حد هوشمندانه برای سقوط برای copywriting مبتنی بر hype است. از بین بردن تند و زننده، و تمرکز بر روی نوشتن واضح، کپی قانع کننده ای است که به بازدیدکنندگان شما کمک می کند تصمیم خرید بگیرند.

15. تست تغییرات دکمه CTA شما.
دکمه "خرید در حال حاضر" یا "اکنون سفارش" ممکن است کاملا متفاوت با توجه به جایگذاری آن، رنگ آن و چقدر بزرگ باشد. تست چندین تغییر برای دیدن آنهایی که بهترین هستند.

16. دقیقا به آنچه که می خواهید برسید.
ارائه دهندگان به طور مطلق همه چیز آنها باید در مورد محصول خود را بدانید: ویژگی ها و مزایای چه هستند؟ چه شکلی است؟ استفاده های احتمالی چیست؟ چه کسی بیشتر از این سود خواهد برد؟ چگونه تحویل داده خواهد شد؟

17. گزاره ارزش روشن را اضافه کنید.
خریداران بالقوه آنچه را در مورد محصول شما خاص است را بگو. چگونه آن را متفاوت و بهتر از هر یک از دیگر، محصول مشابه در بازار است؟

18. به بینندگان تونل بازدید کنید.
هنگام ایجاد یک صفحه اصلی، هر چیزی را که می تواند بازدیدکنندگان شما را به طور بالقوه منحرف کند، حذف کنید، مانند نوار ناوبری و سایر CTA ها، حذف کنید. صفحه اصلی شما باید 100 درصد در مورد گرفتن بازدید کننده خود را به یک اقدام خاص است.

مرتبط: 3 اصول انتقادی از تماسهای موثر در عمل

19. یک فرم حفظ حریم خصوصی را در فرم های انتخاب کنید.
سیاست حفظ حریم خصوصی شما می تواند تاثیر زیادی بر روی تبدیل ایمیل شما داشته باشد. در یک آزمایش، اصلاح اصطلاح فقط کمی باعث افزایش 19 درصدی تبدیلات شد.

20. بازدید کنندگان خود را هیجان زده کنید.
استفاده از زبان احساسی و شگفت انگیز داستان قرون وسطی را برای جذب بازدید کنندگان خود را مشتاق و هیجان زده به محصول خود را امتحان کنید.

21. زمینه های ورودی اختیاری را نگه دارید.
f شما باید از زمینه های مختلف اطلاعات بپرسید، حداکثر ممکن را اختیار کنید تا احتمال بیشتری را که بازدیدکنندگان فرم را تکمیل می کنند، افزایش دهند. همیشه می توانید اطلاعات بیشتری را بعدا بخواهید.

22. انتظارات بازدیدکنندگان PPC خود را برآورده کنید.
اگر بازدیدکنندگان از طریق یک آگهی PPC به صفحه مقصد شما می آیند، مطمئن شوید که کپی آگهی شما با کپی صفحه اصلی شما سازگار است. آگهی شما باید به آنها دقیقا همان چیزی را که آنها پیدا می کنند، پس از کلیک کردن از طریق سایت خود، به آنها بگویید.

23. ارائه گزینه های مختلف پرداخت.
باور کنید یا نه، هر کس نمی خواهد از Paypal استفاده کند. در نظر بگیرید ارائه انواع روش های پرداخت برای رفع ترجیحات از تمام مشتریان بالقوه خود را.

24. شامل بررسی مصرف کنندگان.
شکی نیست که مصرف می شود
بهترین راه برای رسیدن شما به هدف، خرید سایت آماده می باشد. چرا که سایت هایی همچون سایت های خبری ، سازمانی ، فروشگاهی ، شخصی ، مذهبی و... از یک روال مشخص استفاده میکنند ، و نیازی نیست چرخ را از نو طراحی کنید ، فقط باید یک چرخ خرید .
تنها با تحقیق ، یک شرکت طراحی سایت معتبر مثل طراحی سایت و فروشگاه ساز آنلاین یوتاب وب را انتخاب نموده و بصورت آنی وب سایت خود را طراحی کنید. پس فرصت را از دست ندهید .
سایت خود را از ما بخواهید و به خانواده یوتاب وب بپیوندید.

همین حالا سایت خود را ایجاد کنید.

نماد اعتماد الکترونیکی طراحی سایت یوتاب
آموزش های یوتابطراحی سایتطراحی سایتسایت سازسایت سازفروشگاه سازفروشگاه ساز