menusearch
سایت ساز یوتاب
صفحه اصلی ورود به حساب کاربری ورود به حساب کاربری دموی سایت ها تماس با ما از 9 الی 15 مشاوره رایگان 37715907-025
طراحی سایت یوتاب
سایت ساز یوتاب
سایت ساز یوتاب

هزینه طراحی سایت کلیه ی سایت ها ، فول امکانات 199 هزار تومان می باشد تخفیف ویژه

بلاگ

»

بخش خبری سئو

»

۲۷ اسفند ۱۳۹۴

درآمدی میلیونی ، با همکاری در فروش سایت با سایت ساز آنلاین یوتاب

درآمدی میلیونی ، با همکاری در فروش سایت با سایت ساز آنلاین یوتاب

همه می توانند در فروش سایت با یوتاب وب همکاری کنند. کلیه سایت های یوتاب وب به دلیل وضعیت استثنایی در قیمت ، امکانات و پشتیبانی براحتی قابل فروش بوده و این فرصتی استثنایی برای راه اندازی یک کسب و کار موفق در دنیای مجازی می باشد. 

همکاری در فروش مخصوص اعضای یوتاب وب :
اعضای محترم خانواده ی یوتاب وب ( دوستانی که از یوتاب وب سایت تهیه کرده اند)، شما هم می توانید در فروش یوتاب با ما همکاری نمایید و از فروش هر یک نسخه سایت 80 هزار تومان هدیه دریافت کنید.
در پنل مدیریت سایتتان بخشی به نام " همکاری در فروش " می باشد در این قسمت لینکی وجود دارد که مخصوص به شما می باشد ، توسط این لینک از دوستان خود در وب سایت ها و شبکه های اجتماعی دعوت به عمل آورید .
توجه نمایید بعد از کلیک مشتری شما بر روی این لینک حتی اگر کاربر تا چهارده روز بعد نیز اقدام به خرید نماید، پورسانت شما بلا فاصله به کاربری شما اضافه می گردد. 

از 3 روش زیر می توانید از سیستم همکاری در فروش یوتاب وب استفاده کنید:

حالت اول :
می توانید این لینک را در سایت ها و شبکه های اجتماعی ، بنرهای تبلیغاتی و ... پخش کنید و به ازای  هر بار خرید مشتری از این لینک مبلغ 80 هزار تومان به حساب اکانت شما ریخته می شود.

حالت دوم:
می توانید خودتان توسط این لینک با مشخصات مشتری سایت را تهیه نمایید و سایت را به مشتری تحویل دهید و به ازای  هر بار خرید از این لینک مبلغ 80  هزار تومان به حساب اکانت شما ریخته می شود.

حالت سوم :
می توانید خودتان توسط این لینک سایت را تهیه نموده و پس از آن با پرداخت سالانه 95 هزار تومان کلیه آیکون ها و آموزش های یوتاب و... از سایت و پنل مدیریت مشتری حذف می شود و سایت را با هر قیمتی به مشتریان خود بفروشید.


همکاری در فروش مخصوص همه افراد غیر از اعضای یوتاب وب : 
افرادی که از یوتاب وب سایت ندارند و عضو خانواده یوتاب وب نیستند نیز می توانند از فروش سایت های یوتاب وب سود بدست آورند.
شما می توانید برای مشتری خود یک سایت را تهیه نمایید و پس از آن با پرداخت 95 هزار تومان کلیه آیکون ها و آموزش های یوتاب و... از سایت و پنل مدیریت مشتری حذف می شود و می توانید سایت را با هر قیمتی به فروش برسانید.


 
" همچنین شما می توانید لوگوی خود را به جای لوگوهای حذف شده یوتاب در پایین سایت و پنل مدیریت درج نمایید. "
 
موارد حذف شده با پرداخت سالانه 95 هزار تومان :
نکته : تمامی موارد داخل سایت ها به رایگان قابل تغییر است و تنها مواردی که در تصاویر زیر نمایش داده می شوند نیاز به هزینه دارند .
حذف این موارد نیز به دلخواه می باشد.
حذف آیکون یوتاب وب | همکاری در فروش سایت در سایت ساز آنلاین یوتاب
حذف آیکون یوتاب وب | همکاری در فروش سایت در سایت ساز آنلاین یوتاب
حذف آیکون یوتاب وب | همکاری در فروش سایت در سایت ساز آنلاین یوتاب
 
 

بهترین راه برای رسیدن شما به هدف، خرید سایت آماده می باشد. چرا که سایت هایی همچون سایت های خبری ، سازمانی ، فروشگاهی ، شخصی ، مذهبی و... از یک روال مشخص استفاده میکنند ، و نیازی نیست چرخ را از نو طراحی کنید ، فقط باید یک چرخ خرید .
تنها با تحقیق ، یک شرکت طراحی سایت معتبر مثل طراحی سایت و فروشگاه ساز آنلاین یوتاب وب را انتخاب نموده و بصورت آنی وب سایت خود را طراحی کنید. پس فرصت را از دست ندهید .
سایت خود را از ما بخواهید و به خانواده یوتاب وب بپیوندید.

همین حالا سایت خود را ایجاد کنید.

آموزش های یوتابطراحی سایتطراحی سایتسایت سازسایت سازفروشگاه سازفروشگاه ساز