menusearch
سایت ساز یوتاب
صفحه اصلی ورود به حساب کاربری ورود به حساب کاربری دموی سایت ها تماس با ما از 9 الی 15 مشاوره رایگان 37715907-025
طراحی سایت یوتاب
سایت ساز یوتاب
سایت ساز یوتاب

هزینه طراحی سایت کلیه ی سایت ها ، فول امکانات 199 هزار تومان می باشد تخفیف ویژه

بلاگ

»

بخش خبری سئو

»

۲۱ اسفند ۱۳۹۵

نمودار استخوان ماهی

نمودار استخوان ماهی

 

نمودار استخوان ماهی که گاهی به آن ایشیکاوا نیز میگویند توسط پروفسور کائورو ایشیکاوا از دانشگاه توکیو طراحی شد. هدف اصلی آن شناسایی و تهیه فهرستی از کلیه علل احتمالی مسئله مورد نظر است. این تکنیک در درجه اول شیوه ای گروهی است، اما به صورت فردی نیز قابل استفاده است.
دلیل نامگداری این فرایند به «استخوان ماهی» نیز شیوه منحصربه فرد جمع آوری اطلاعات است که به صورت دیداری مرتب میشوند. هنگامی که مسئله و علل آن ثبت میشود، در سمت راست برگه نوشته میشوند و یک خط مستقیم، شبیه ستون فقرات ماهی در میان صفحه کشیده میشود. سپس ساقه هایی با زاویه 45 درجه (تیغهای ماهی) به آن متصل میشوند در پایان هر یک از این ساقه ها به عنوان علل مسئله در نظر گرفته میشوند که میتوان از طریق طوفان فکری به آن پرداخت. در صورت لزوم و برای تحلیل بیشتر میوان به هر ساقه، شاخه هایی اضافه کرد. معمولا عللی که پیچیدگی کمتری دارند، با کمترین فاصله نسبت به سر ماهی، و عللی که پیچیدگی شان بیشتر است، در قسمت دم ماهی نوشته میشوند.

بهترین راه برای رسیدن شما به هدف، خرید سایت آماده می باشد. چرا که سایت هایی همچون سایت های خبری ، سازمانی ، فروشگاهی ، شخصی ، مذهبی و... از یک روال مشخص استفاده میکنند ، و نیازی نیست چرخ را از نو طراحی کنید ، فقط باید یک چرخ خرید .
تنها با تحقیق ، یک شرکت طراحی سایت معتبر مثل طراحی سایت و فروشگاه ساز آنلاین یوتاب وب را انتخاب نموده و بصورت آنی وب سایت خود را طراحی کنید. پس فرصت را از دست ندهید .
سایت خود را از ما بخواهید و به خانواده یوتاب وب بپیوندید.

همین حالا سایت خود را ایجاد کنید.

آموزش های یوتابطراحی سایتطراحی سایتسایت سازسایت سازفروشگاه سازفروشگاه ساز