menusearch
سایت ساز یوتاب
صفحه اصلی ورود به حساب کاربری ورود به حساب کاربری دموی سایت ها تماس با ما از 9 الی 15 مشاوره رایگان 37715907-025
طراحی سایت یوتاب
سایت ساز یوتاب
سایت ساز یوتاب

هزینه طراحی سایت کلیه ی سایت ها ، فول امکانات 199 هزار تومان می باشد تخفیف ویژه

ضوابط و قوانین یوتاب

 1. تمامی کالاها و خدمات این سایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است و شما کاربران گرامی نیز باید فعالیت های خود را در این راستا انجام دهید.
 2. مسئولیت حفظ و امنیت اطلاعات حساب کاربری و رمز عبور کاربر بصورت محرمانه بر عهده کاربر بوده و یوتاب وب هیچگونه مسئولیتی را در قبال عملیات صورت گرفته در پنل مدیریت کاربر، چه این عملیات توسط کاربر انجام گرفته باشد چه افراد معتمد کاربر و یا افراد متفرقه‌ی دیگری که به اطلاعات ورود او دسترسی پیدا کرده باشند ، را نمی پذیرد . همچنین کاربر متعهد می گردد در صورت حفظ نابجای اطلاعات کاربری و  استفاده افراد متفرقه از حساب کاربری وی و بروز مشکل برای شرکت و سایر کاربران ، کلیه مسئولیت و خسارت های احتمالی آن را پذیرا باشد . 
 3. کاربر متعهد می شود چنانچه درخواست ارسال رمز عبور از طریق پیامک و یا پست الکترونیکی را می دهد ، پس از دریافت رمز و  ورود به پنل مدیریت وب سایت رمز عبور وب سایت خود را تغییر داده و در درج رمز عبور قوی برای وب سایت خود و حفظ و نگهداری آن کوشا باشد .
 4. یوتاب وب متعهد به قوانین و مقررات جاری جمهوری اسلامی ایران و قوانین جاری بین الملل بوده و کاربران یوتاب وب متعهد می شوند که از درج مطالب و تصاویر غیر اخلاقی و خلاف شئونات جمهوری اسلامی ایران در سایت هایی که با ساب دامین یوتاب وب می باشند خودداری نمایند.در صورت مشاهده هرگونه تخلف وب سایت مذکور حذف و مسدود می گردد.   
 5. یوتاب وب هیچ گونه مسئولیتی در قبال مطالب مندرج در سایت هایی که با سایت ساز یوتاب طراحی شده اند بر عهده نمی گیرد و کلیه مسئولیت های ناشی از آن برعهده صاحب دامین و صاحب آن سایت می باشد.
 6. مصونیت اطلاعات کاربران در نزد شرکت تضمین می شود و ارائه هرگونه اطلاعات منوط به ارائه حکم قضایی از جانب دستگاه های قضایی و دولتی ذیصلاح می باشد و همچنین یوتاب وب حق ویرایش، رد، ارسال یا حذف هرگونه موارد یا اطلاعات را به صورت کلی یا جزئی به صلاحدید شرکت در هر زمان برای خود محفوظ می‌دارد.
 7. درصورت فراموشی کلمه عبور کاربر تنها از طریق درخواست " رمز عبورم را فراموش کرده ام " امکان اعلام رفع مشکل را دارد و شرکت تنها توسط پست الکترونیک ، رمز عبور جدید را در اختیار کاربر قرار می دهد و بدلیل مسائل امنیتی امکان ارسال اطلاعات کاربری از طرق دیگر میسر نمی باشد .
 8. پشتیبانی شرکت تنها شامل موارد ذکر شده در صفحه انواع پشتیبانی می باشد و درخواست هر نوع پشتیبانی خارج از موارد ذکر شده باید از طریق راه های ارتباطی شرکت اعلام گردد. همچنین چنانچه در اطلاعات و تنظیمات سایت خللی ایجاد شود که ناشی از ضعف اطلاعاتی کاربر و خطا در انجام تنظیمات یا بارگذاری فایل ها از جانب وی باشد ، شرکت هیچ گونه مسئولیتی را نپذیرفته و تنها در حد امکان کاربر را در رفع مشکل پیش آمده راهنمایی می نماید .
 9. سایت ها تنها بر روی سرورهای اختصاصی یوتاب قابل استفاده می باشند و امکان انتقال سایت به هاست یا سرور کاربران و تغییر فضای میزبانی وب سایت ها به هیچ عنوان وجود ندارد . 
 10. چنانچه کاربر از فضا و امکانات تخصیص داده شده به وی ، در جهت اعمالی نظیر : هک ، نفوذ، ذخیره و ارسال ویروس و نرم‌افزارهای مخرب و تمامی اعمال دیگری که اعمال خرابکارانه محسوب شده و باعث خلل در عملکرد و حقوق دیگران می‌شود، استفاده نماید، باعث قطع سرویس‌دهی به وی خواهد گردید.
 11. استفاده از بازدید های فیک (fake) توسط ربات و نرم افزارهای افزایش بازدید ممنوع بوده و درصورت مشاهده ، وب سایت خاطی مسدود می گردد . لازم بذکر است رفع مسدودیت تنها با ارسال تعهدنامه کتبی به ایمیل it@utabweb.net امکان پذیر است .  درصورت تکرار این امر ، وب سایت قابل رفع مسدودیت نخواهد بود و حذف می گردد.
 12.  کاربر متعهد می شود برای حفظ امنیت سرور ، از استفاده از هرگونه نرم افزار و اسکریپت های ناامن و هرگونه عمل مخربی که باعث استفاده بیش از حد و یا تخریب منابع اشتراکی سرور نظیر پردازنده و حافظه جانبی شود ، خودداری نماید . لازم بذکر است در صورت مشاهده  هریک از موارد فوق اخطارهای لازمه جهت حذف آنها به کاربر داده شده و یا ممکن است در صورت لزوم بدون اخطار قبلی نرم افزار یا اسکریپت حذف گردد . عدم توجه به اخطار ها و مقررات در این زمینه ممکن است منجر به قطع سرویس دهی به کاربر گردد . 
 13. کلیه پک های پیامکی و پست الکترونیکی که کاربران با هزینه تهیه می نمایند، جنبه خدماتی داشته و کاربر متعهد می شود از ارسال هرگونه پیام های تبلیغاتی ، ارسال هرزنامه و یا تعداد زیادی ایمیل به طور همزمان به هر قصدی خودداری نماید . در صورت مشاهده هر گونه تخلف در این زمینه ، سرویس دهی فوق برای کاربر مسدود می گردد . 
 14. کاربر موظف است در پیش از تاریخ انقضای سایت خود ، نسبت به تمدید آن از طریق پنل مدیریت سایت خود اقدام نماید. در صورت عدم تمدید ، سایت بصورت اتوماتیک غیر فعال شده و ورود کاربر به پنل مدیریتی سایت نیز مسدود می گردد . کاربر برای تمدید سایت مسدود شده تنها از طریق تماس با تلفن های شرکت و درخواست از این طریق امکان تمدید سایت خود را دارد و در این مرحله مبلغ 20 هزار تومان به عنوان جریمه رفع مسدودیت سایت از کاربر دریافت می گردد . لازم بذکر است سایت مسدود شده تنها به مدت ۴۰ روز پس از تاریخ انقضا امکان تمدید مجدد دارد و پس از این مدت سایت بصورت اتوماتیک حذف شده و شرکت هیچ گونه مسئولیتی در قبال اطلاعات حذف شده نداشته و کلیه خسارات و عواقب ناشی از آن بر عهده کاربر می باشد. لازم بذکر است کاربر می تواند از طریق ارسال تیکت در پیام ها پشتیبانی و یا ارسال ایمیل از طریق ایمیلی که وب سایت را با آن تهیه نموده است ، درخواست حذف وب سایت و مسدود کردن کاربری خود را ارسال نماید . بدیهی است در اینصورت نیازی به گذر این مدت ۴۰ روزه نمی باشد و وب سایت حذف می گردد.
 15. قیمت تمدید وب سایت ممکن است با توجه به شرایط مختلف با افزایش روبرو شود . هزینه پرداختی برای تمدید وب سایت برای کلیه وب سایت ها به مبلغ جدید اعلام شده می باشد و قیمت اعلام شده در زمان طراحی وب سایت ارزش خود را از دست می دهد .
 16. رسالت شرکت ارائه خدمات به بهترین نحو به کاربران خود می باشد اما در شرایط اضطراری نظیر سیل، زلزله، آتش سوزی، جنگ، هرج ومرج، اعتصاب، تحریم‌های بین‌المللی، تغییر قوانین و رویکردهای حکومت، اشکال در تجهیزات مخابراتی و هرگونه شرایط اضطراری دیگر که خارج از کنترل شرکت بوده و باعث اختلال، قطع موقت و یا دائم خدمات و محصولات شرکت گردد ، خارج از تعهد و مسئولیت شرکت بوده و مشتری موافقت می نماید شرکت را برای این گونه مشکلات ، مسئول نمی داند .
 17. ضوابط و قوانین یوتاب وب براساس قوانین حاکم بر جمهوری اسلامی ایران و قوانین بین المللی نوشته شده است بدیهی است در صورت تغییر در قوانین جمهوری اسلامی ایران و جامعه بین المللی یوتاب وب حق تغییر قوانین و مقررات را دارا می باشد . همچنین یوتاب وب بر اساس منافع شرکت امکان تغییر و یا حذف ضوابط و قوانین  را برای خود محفوظ می دارد و مشتری متعهد می‌شود قبل از تمدید محصولات و خدمات خود ضوابط را مطالعه کند و با تغییرات انجام شده در این ضوابط و قوانین موافقت نموده و کلیه محدودیت‌هایی را که پس از اعمال این تغییرات ایجاد می‌شود رعایت نماید.
 18. به دلیل اینکه ایجاد سایت بصورت آنی و آنلاین می باشد و وب سایت تحویل داده شده به مشتری دقیقا مانند نمونه ایست که مشتری هنگام ثبت نام مشاهده می نماید  و همچنین بعد از ایجاد وب سایت فضای ایجاد شده در دیتابیس و دیگر بخش های سرور قابل بازگشت نیست ، به این جهت امکان بازگشت وجه واریزی کاربران وجود ندارد حتی اگر کاربر اعلام نماید نوع وب سایت خود را به اشتباه انتخاب نموده است. در صورتیکه کاربران خواهان پایان کار با سایت باشند می توانند درخواست مسدود شدن و حذف کاربری خود را از طریق پیام ها ( پشتیبانی ) در پنل مدیریت خود بدهند. پس در هنگام خرید دقت لازم را به عمل آورید.
 19. یوتاب وب یک شرکت خدماتی می باشد و پس از ارائه خدمات قابلیت بازگشت آن از جانب کاربر نبوده و در نتیجه امکان بازگشت مبلغ به کاربر وجود ندارد . لذا کاربران موظف هستند قبل از ارسال هر گونه درخواست و سفارشی سازی از انجام آن اطمینان حاصل نمایند .
 20. سایت های تحویل داده شده با مشخصات پیشفرض می باشد. خریدار متعهد می گردد که تمامی اطلاعات پیشفرض را به نام خود تغییر دهد . همچنین امکان تغییر نوع وب سایت به نوعی دیگر امکان پذیر نبوده و تنها امکان تغییر قالب از بین همان نوع وب سایت وجود دارد.
 21. یوتاب وب تنها از طریق راه های تماس مندرج در سایت www.utabweb.net با شما تماس می گیرد و کلیه خبر رسانی ها و صفحات اجتماعی با نام یوتاب وب که در سایت www.utabweb.net ذکر نشده باشد از جانب یوتاب وب نبوده و فاقد هرگونه اعتبار می باشد و یوتاب وب هیچ گونه مسئولیتی را در قبال آنها ندارد .
 22.  عضویت شما در سایت شرکت ، بیانگر پذیرش کلیه ضوابط و قوانین سایت بوده و نیاز به امضای کاربر نمی باشد و کاربر متعهد به احترام و رعایت کلیه ضوابط و مقررات می باشد .
 23. توجه نمایید قبل از خرید حتما پرسش های متداول را مطالعه نمایید.
 24. رعایت تمام موارد ذکر شده دربالا برای کاربران یوتاب وب جاری و لازم‌الاجرا می‌باشد.

بهترین راه برای رسیدن شما به هدف، خرید سایت آماده می باشد. چرا که سایت هایی همچون سایت های خبری ، سازمانی ، فروشگاهی ، شخصی ، مذهبی و... از یک روال مشخص استفاده میکنند ، و نیازی نیست چرخ را از نو طراحی کنید ، فقط باید یک چرخ خرید .
تنها با تحقیق ، یک شرکت طراحی سایت معتبر مثل طراحی سایت و فروشگاه ساز آنلاین یوتاب وب را انتخاب نموده و بصورت آنی وب سایت خود را طراحی کنید. پس فرصت را از دست ندهید .
سایت خود را از ما بخواهید و به خانواده یوتاب وب بپیوندید.

همین حالا سایت خود را ایجاد کنید.

آموزش های یوتابطراحی سایتطراحی سایتسایت سازسایت سازفروشگاه سازفروشگاه ساز