025-32918746 ورود
تعرفه هاقالب هاامکانات

سایت های املاک

طراحی سایت املاکی

طراحی سایت املاک ی نیاز بسیاری از آژانس‌های املاک در کشور می باشد و رونق بسیاری دارد و درج ملک ها و درخواست های کاربران در ایت باعث رونق فعالیت آزانس های معاملات املاکی شده است . در ادامه به نحوه درج ملک و روش کار با سایت های املاکی طراحی شده با سایت ساز یوتاب می پردازیم .

 

فیلم آموزش کار با سایت های املاکی :

 

آموزش کار با سایت های املاک یوتاب

توجه نمایید منوهای سایت املاکی مشخص شده در تصویر زیر قابل ویرایش نیستند . 

 

برای اضافه کردن ملک های خود از سمت راست پنل مدیریت > منوی مدیریت صفحات و منوها >بخش محتوایی سایت >جستجوی املاک دارای زیر شاخه هایی است به نام جستجو برای خرید ملک و جستجو برای اجاره ملک که در تصویر پایین قابل مشاهده هستند.

 

 

منوهای سایت املاکی در سایت ساز یوتاب

 

برای اضافه کردن ملک جهت خرید بروی گزینه جستجو برای خرید ملک کلیک نمایید

 

آموزش کار با سایت املاک در سایت ساز یوتاب

 

تا صفحه ای مقابل آن باز شود مطابق با تصویر زیر . سپس بروی گزینه جدید کلیک کنید.

 

 

آموزش درج ملک در سایت املاک

 

صفحه زیر باز می شود :

 

آموزش کار با سایت های املاکی یوتاب

 

از آیکون های رنگی که در سمت راست نمایش میدهد بروی گزینه قرمز رنگ سئو کلیک کنید، دیسکریپشن نیاز به درج چیزی نیست اتوماتیک خود سیستم متنی را مبنی بر آدرس ملک در ای قسمت درج می نماید .

 

آموزش کار با سایت های املاکی

 

در قسمت مسئول کارشناس ملک را مشخص نمایید

 

آموزش سایت های املاکی

 

اگر مسئولی در این قسمت نبود بروی اسم خود در بالای پنل کلیک کنید و گزینه ویرایش کاربری را بزنید در قسمت درجه مدیر یک امتیاز به خودتان بدهید. دقت نمایید مدیر با درجه بالای 3 بر روی سایت نمایش داده می شود .

 

آموزش سایت های املاک در یوتاب وب

 

اموزش کار با سایت های املاکی

 

در قسمت دیگر این صفحه لازم است مشخصات مهم ملک خود را اضافه نمایید

مانند :

 

آموزش سایت املاک یوتاب وب

 

نکته : باکس توضیحات مدیر فقط به مدیر سایت نمایش میدهد و زمانی که مدیر در سایت لاگین (آنلاین) باشند این توضیحات قابل نمایش است.

باکس توضیحات مخصوص به مدیر، به کاربران و بازدید کنندگان عادی شما نمایش نمیدهد.

 

 

آموزش کار با سایت های املاکی

 

 

برای اضافه کردن فیلترهای جستجو به سایت خود روی گزینه  آموزش کار با سایت های املاک بزنید تا فیلترهای جستجو باز شود و مطابق با مشخصات ملک خود ان ها را فعال نمایید.

 

آموزش کار با سایت های املاکی

 

آموزش سایت های املاک در یوتاب وب

 

درج تصویر ملک

برای قرار دادن تصویر ملک بروی فلش آبی رنگ کلیک کنید و تصویر مورد نظر خود را اضافه کنید اگر ملک شما دارای تصاویر بیشتری است از قسمت تصاویر ملک اقدام به اضافه کردن نمایید.(آموزش آپلود فایل)

 

آموزش کار با سایت های املاک

 

و در نهایت روی گزینه ارسال بزنید تا تغییرات شما روی سایت قابل مشاهده باشد

 

تعیین ملک فروخته شده 

 

برای مشخص کرد ملکی که فروخته شده است از وضعیت ملک در تصویر زیر گزینه فروخته شد را انتخاب نمایید

 

آموزش سایت های املاک در یوتاب وب

 

ثبت رایگان ملک برای فروش و اجاره توسط کاربران

افراد عادی نیز می توانند در سایت شما ملک دج کنند که این کار علاوه بر پربازدید کردن سایت شما باعث افزایش بانک اطلعاتی املاک شما می شود .

کاربران شما برای قرار دادن ملک در سایت لازم است روی گزینه ثبت رایگان آگهی بزنند و تا مانند تصویر زیر برایشان باز شود و طبق درخواست خود روی گزینه مورد نظر میزنند.

 

آموزش سایت های املاک

ما در اینجا روی گزینه درج آگهی فروش میزنیم . بر روی گزینه درج آگهی فروش بزنید . مشخصات ملک خود را انتخاب و در نهایت روی ارسال می زنیم .

 

آموزش کار با سایت های املاک

 

آموزش سایت های املاک

 

و بروی گزینه ارسال بزنید ملک در سایت شما ثبت میشود. اما این ملک تا تایید مدیریت سایت را نداشته باشد روی سایت نمایش داده نمی شود .

نکته: مدیران وب سایت املاک در این مرحله لازم است که وارد پنل مدیریت شوند و ملک ثبت شده توسط کاربران را با زدن روی گزینه ویرایش بررسی کنند در صورت نبود مشکلی آن را تایید و روی سایت ارسال بزنند. برای تایید و نمایش ملک روی سایت تنها کافیست ملک را ویرایش کنید و روی ارسال بزنید .

ملک هایی که توسط کاربران در سایت شما درج شده اند ، در همان منوی مثلا جستجو برای خرید ملک نمایش داده می شوند و یک آیکون آدمک در کنار آنها نمایش داده می شود که نشان دهنده ، درج این ملک توسط کاربران شما می باشد نه مدیران سایت .

 

آموزش کار با سایت املاک

 

ثبت رایگان درخواست ملک برای فروش و اجاره توسط کاربران

 

گاهی افراد همانطور که با مراجعه حضوری به دفتر املاک شما تقاضای ملکی با مشخصات و قیمت دلخواه می کنند ف در سایت هم می توانند درخواست های خود را ثبت نمایند و درصورتیکه شما چنین ملکی مناسب با نیاز آنها در فایل های خود داشته باشید می توانید با آن مشتری در تماس باشید .

همانند قبل بر روی گزینه درج آگهی رایگان می زنند و از بخش مشخص شده قسمت درخواست ها را انتخاب می نمایند .

آموزش سایت های املاک

 

آموزش کار با سایت های املاک

 

کاربران وب سایت شما میتوانند بنابر نیاز خود در سایت شما آگهی ثبت کنند و آگهی های درخواست ملک را با زدن روی منو درخواست ملک برای خرید یا درخواست ملک برای اجاره بررسی نمایید و مانند توضیحات بالا بررسی و تایید کنید. با این تفاوت که ملک های درخواست شده در منوهای مشخص شده در تصویر زیر قرار می گیرند .

 

آموزش کار با سایت املاک

 

menusearch