menusearch
سایت ساز یوتاب
صفحه اصلی ورود به حساب کاربری ورود به حساب کاربری دموی سایت ها تماس با ما مشاوره رایگان 37715907-025
طراحی سایت یوتاب
سایت ساز یوتاب
سایت ساز یوتاب
هزینه طراحی سایت ، فول امکانات 258 هزار تومان می باشد ( کد 100% شرکتی asp.net )
ترفند های مفید و کاربردی »

10 مرحله برای ایجاد یک تجربه دیجیتال جذاب

به منظور موثر بودن، وب سایت ها باید در طراحی چند منظوره باشند. آنها باید مانند یک خانه ساخته شوند: محافظت در برابر عناصر، ایجاد فضای راحت زندگی با ذخیره سازی کامل، پاسخگویی به نیازهای اساسی، و غیره. وب سایت شما باید طراحی شده تا کاربر را بهبود ببخشد، تعامل بیشتری برقرار کند و به شما در حفظ مشتریان کمک کند.


این علم و روانشناسی در کنار هنر است. تیم شما باید بر روی چندین عنصر مختلف تمرکز کند تا یک تجربه تعاملی ایجاد کنند که مستقیم مخاطبان هدف را جذب می کند. در اینجا 10 مرحله برای پیگیری در حال تکمیل تجربه آنلاین کاربر وجود دارد.

1. تمرکز بر نوع کاربر، نه شخص خریدار
خریداران خریدار در درجه اول برای طراحی پیام های بازاریابی و آگهی کپی طراحی شده اند. برای ایجاد تجربه ایده آل کاربر، لازم نیست بدانید که «مشتری لیزا» به طور خاص دوست دارد یا چه نقاط دردش چیست. با این حال، شما نیاز به دانستن انواع کاربر که هدف قرار می دهید و نحوه مرور و خرید آنها، دستگاه هایی که استفاده می کنند و نحوه پیدا کردن و استفاده از محصولات خود را می دانید. تجربه خود را در مورد آن دسته از نوع کاربر ایجاد کنید تا افراد خریداری شوند.

2. ایجاد تجارب ساده
مشتریان باید فورا احساس کنند. رابط کاربری خود را تمیز و ساده نگه دارید و فضای سفید را در بر بگیرد. اینها آنها را دعوت می کند تا سایت خود را به طور خودجوش بررسی کنند تا آنها را مجبور سازند تا آنها را در میان طرح های متنوع و با انتخاب های فراوان مورد توجه قرار دهند.

3. طراحی مانند فیشر قیمت
هنگامی که شما تجربه کاربر را تصفیه می کنید، برای چیزی که احساس می کنید با اسباب بازی های فیشر قیمت بیش از حد ارتباط برقرار می کنید، هدف قرار دهید. این به معنی ایجاد عناصر بزرگ با طرح های ساده، کپی روشن است که حتی یک کودک می تواند درک و عملی، جهت مختصر (و تماس به عمل).

این نوع تجربه به طور کامل بر روی هر دستگاه کار می کند، به خصوص در تلفن همراه که عناصر بزرگتر برای ناوبری ساده تر می شوند.

4. طراحی برای املاک و مستغلات محدود
هر بار که تجربه کاربری خود را ایجاد می کنید، باید خودتان را بپرسید که این چطور می خواهید آن را در تلفن همراه فعال کنید. چگونه آن را بر روی یک گوشی هوشمند در مقابل یک تبلت نگاه کنیم؟ اگر شما بر روی دسکتاپ طراحی می کنید، باید دقت کنید که چگونه در یک محیط تلفن همراه ممکن است ترجمه شود.

شما می توانید تجربه طراحی بهتر برای کاربران تلفن همراه را تضمین کنید، اطمینان از سازگاری و تجارب جذاب تر.

5. احساسات خود را باور نکنید
هرگز تصور نکنید که تجربه کاربری شما به کمال رسیده است به این دلیل که شما شخصا فکر می کنید که به نظر می رسد عالی است و زمانی که شما آن را از طریق سرعت خود در یک محیط تست قرار دادید. چگونه شما و یا تیم خود را مشاهده تجربه ممکن است به شدت متفاوت از مشتری که برای اولین بار آن را می بیند.

همیشه تجربه را با بیگانه ها تست کنید. تعدادی از خدمات وجود دارد که تجربه کاربری شما را با مصرف کنندگان واقعی آزمایش می کند. نظرات، پاسخ ها و فعالیت های آنها در طول تعامل با سایت و / یا برنامه شما ثبت می شود تا بتوانید بازخورد را بررسی کنید و تغییرات لازم را انجام دهید.

6. مطالب خود را مخلوط کنید
مردم در راه های مختلفی مشغول به کار هستند، و برخی به نوع خاصی از مطالب بیشتر نسبت به دیگران پاسخ می دهند. از طریق تست، شما می توانید تعادل مناسب بین ویدیو و انیمیشن های جذاب، تصاویر و محتوای نوشته شده در صفحات و وبلاگ های محصول خود پیدا کنید.

برای ترسیم، تطبیق و تست مطالب خود با مخاطبان، برای اینکه چگونه تغییرات در محتوای شما تغییر سطوح تعامل را ادامه دهید، ادامه دهید. شما ممکن است کشف کنید که تصاویر استاتیک کمتر موثر هستند، اما انیمیشن و ویدئو زنده با مخاطبان مورد نظر خود را برنده شوید.

7. کپی را بخوانید
شما برای ایجاد یک تجربه کاربری جذاب که به هیچ وجه از کپی استفاده نکرده اید، سخت است. این که آیا از محتوای حداقل کپی یا محتوای طولانی استفاده می کنید، باید مطمئن شوید که قانع کننده است و کاربر را درگیر درگیر شدن می کند.

هر کلمه باید هدف را با حرکت دادن چشم انداز از طریق تجربه به سوی تبدیل تبدیل کند.

8. ادغام اجتماعی
مخاطبان خود را برای تبلیغ محصولات، ارائه مطالب (مانند نظرات و افکار) و برقراری ارتباط با مشتریان دیگر در قیف خود، آسان کنید. آمازون این را از طریق بخش Q & A و همچنین بخش نظرات می کند. اثبات اجتماعی راه طولانی در جهت بهبود تعامل و تبدیل با مشتریان بالقوه است.

9. تجربه را شخصی کنید
مشتریان احساس ارزشمندی می کنند، مستقیما از آنها برای بازخورد خواسته می شوند در حالی که در سایت شما هستند. به جای اینکه مشتریان را با انتخاب در نظر بگیرید، در حالی که سعی در ترک آن دارند، در نظر بگیرید که یک نظرسنجی در مورد هدف خروج داشته باشید که از آنها می خواهد به چند سوال کوتاه درباره تجربه پاسخ دهید. از این بینش مشتری برای بهبود UX از سایت خود استفاده کنید.

10. سفارشی سازی پیشنهاد
سفارشی سازی در هر شکل، بخش بزرگی از شخصی سازی تجربه کاربر است تا جذابیت بیشتری برای هر مشتری داشته باشد. این می تواند شامل اجازه دادن به کاربر برای سفارشی کردن تجربه بصری سایت (مانند گزینه های طرح و عناصر داشبورد در یک انجمن آنلاین) برای سفارشی کردن محصولاتی که آنها خریداری می کنند. این اجازه می دهد تا کاربر بخشی از تجربه خود را با نام تجاری خود، که آنها را تشویق به بازگشت به "فضای خود" در آینده است.
 
چک لیست چک شما: 4 گام برای بهینه سازی وب سایت شما

در کتاب خود راهنمای نهایی برای بهینه سازی وب سایت شما، SEO و متخصص بازاریابی آنلاین جان Rognerud شما نشان می دهد که چگونه برای ساخت یک وب سایت با کارایی بالا و رتبه بندی بالا در تمام موتورهای جستجو. در این گزیده ویرایش شده، نویسنده یک استراتژی وسیع را برای موفقیت بهینه سازی وب سایت شما ارائه می دهد.


هدف از بهینه سازی موتور جستجو این است که عنکبوت موتور جستجو نه تنها سایت و صفحات خود را پیدا کند، بلکه به طور خاص رتبه صفحه را نیز رتبه بندی می کند به طوری که در بالای نتایج موتور جستجو نشان داده می شود. روند بهینه سازی یک فرایند یک بار نیست اما نیاز به تعمیر و نگهداری، تنظیم و تست مداوم و نظارت دارد.

در زیر یک فرایند گسترده چهار مرحله ای برای یک استراتژی برای بهینه سازی موتورهای جستجو است. از این به عنوان چک لیست بالا در سطح خود استفاده کنید.


مرحله 1: تجزیه و تحلیل کسب و کار بازار هدف

تجزیه و تحلیل وب سایت تجزیه و تحلیل متا مجموعه ها / کلمات کلیدی، متن قابل مشاهده و کد برای تعیین اینکه چقدر شما را برای موتورهای جستجو قرار داده است. به عنوان مثال، چقدر کد شما در یک صفحه نسبت به متن دارید؟
 
تحلیل رقابتی. بررسی کلمات کلیدی محتوا و ارائه موتور رتبه بندی وب سایت های رقابتی برای تعیین یک موتور موثر موقعیت موقعیت موتور. برای شروع این روند، پنج نتایج برتر را در نتایج فهرست گوگل انتخاب کنید. در صورت لزوم گسترش دهید از ابزارهایی مانند Semrush.com و Keywordspy.com استفاده کنید.
 
نامزد انتخابی اولیه توسعه یک لیست اولویت بندی از اصطلاحات جستجوی هدفمند مربوط به پایه مشتری و بخش بازار شما. با این کار شروع کنید: برای پیدا کردن وب سایت یا صفحه کسب و کار خود به یک موتور جستجو تایپ کنید؟ سپس از مشتریان خود بپرسید
مرحله 2: تحقیق و توسعه کلید واژه

تجزیه و تحلیل کلید واژه از نامزدی، یک لیست هدفمند از کلمات کلیدی و عبارات را شناسایی کنید. لیست های رقابتی و دیگر منابع صنعت مربوطه را مرور کنید. از لیست اولیه خود برای تعیین تعداد دلخواه پرس و جو موتور جستجوگر اخیر و چند وب سایت برای هر کلمه کلیدی استفاده کنید. اولویت بندی کلمات کلیدی و عبارات، plurals، singulars و misspellings. (اگر کاربران جستجو معمولا کلمه کلیدی را اشتباه کرده باشند، باید شناسایی و استفاده کنید). لطفا توجه داشته باشید که گوگل سعی در اصلاح اصطلاح در هنگام جستجو، بنابراین با استفاده از این با دقت استفاده کنید.
 
ارزیابی رتبه بندی پایه شما باید درک کنید که در حال حاضر برای ارزیابی دقیق رتبه بندی آینده خود نیاز دارید. یک صفحه ساده اکسل را برای شروع روند نگه دارید. برای شروع هفته را چک کنید همانطور که راحت تر است، هر 30 تا 45 روز را بررسی کنید. شما باید بهبود در ترافیک وب سایت، شاخص کلیدی پیشرفت برای کلمات کلیدی خود را ببینید. برخی از بهینه سازان می گویند رتبه بندی مرده است. بله، ترافیک و تبدیل بیشتر اهمیت دارند، اما ما از رتبه بندی به عنوان یک شاخص استفاده می کنیم.
اهداف و اهداف. اهداف خود را به روشنی تعریف کنید تا بتوانید ROI خود را از هر برنامه ای که پیاده سازی می کنید اندازه گیری کنید. شروع ساده، اما این مرحله را نپسندید. به عنوان مثال: شما می توانید تصمیم بگیرید که ترافیک وب سایت را از 100 بار بازدید کننده در روز به 200 بازدید کننده در طول 30 روز آینده افزایش دهید. یا ممکن است بخواهید نرخ تبدیل فعلی خود را از یک درصد به دو در یک دوره مشخص افزایش دهید. شما ممکن است با اعداد سطح بالا، مجموعهای شروع، اما شما باید به صفحات خاصی که می تواند محصولات، خدمات و فروش کسب و کار را بهبود بخشد تمرین کنید.
مرحله 3: بهینه سازی محتوا و ارسال مقاله

عناوین صفحه را ایجاد کنید عناوین مبتنی بر کلمات کلیدی به ایجاد موضوع صفحه و جهت برای کلمات کلیدی شما کمک می کند.
 
ایجاد برچسب های متا تگ های توصیف متناوب می توانند بر روی کلیک ها نفوذ کنند، اما برای رتبه بندی به طور مستقیم استفاده نمی شوند. (گوگل از برچسب کلمات کلیدی بیشتر استفاده نمی کند.)
 
عبارت های جستجوی استراتژیک را در صفحات قرار دهید. یکپارچه سازی کلمات کلیدی انتخاب شده به کد منبع وب سایت و محتوای موجود در صفحات تعیین شده. اطمینان حاصل کنید که دستورالعمل پیشنهاد شده از یک تا سه کلیدی / عبارات در هر صفحه محتوا را درخواست کنید و صفحات بیشتری برای تکمیل لیست اضافه کنید. اطمینان حاصل کنید که کلمات مرتبط به عنوان ورودی طبیعی کلمات کلیدی شما استفاده می شود. این به موتورهای جستجو کمک می کند تا به سرعت آنچه را که در مورد صفحه است، تعیین کند. یک رویکرد طبیعی برای این کار بهترین کار است. در گذشته، 100 تا 300 کلمه در یک صفحه توصیه شد. بسیاری از تست ها نشان می دهد که صفحات با 800 تا 2000 کلمه می توانند کوتاه تر از آن باشند. در نهایت کاربران، بازار، محتوا و لینک ها محبوبیت و رتبه بندی را تعیین می کنند.
 
ایجاد نقشه های جدید برای گوگل و بینگ. موتورهای جستجو را برای فهرست وب سایت خود آسانتر کنید. هر دو نسخه XML و HTML را ایجاد کنید. نسخه HTML اولین گام است. XML نقشه های سایت به راحتی می تواند از طریق ابزار وب مستر گوگل و بینگ ارسال شود.
 
وب سایت را به دایرکتوری ها اضافه کنید (استفاده محدود). بازاریابان جستجوی حرفه ای آدرس URL را به موتورهای جستجوی اصلی ارسال نمی کنند، اما این امکان وجود دارد. یک راه بهتر و سریع تر این است که به طور طبیعی لینک های خود را به سایت خود اضافه کنید. لینک ها سایت شما را با استفاده از موتورهای جستجو نشان می دهند. با این حال، شما باید URL خود را به دایرکتوری مانند یاهو (پرداخت شده)، Business.com (پرداخت شده) و DMOZ (رایگان). برخی از آنها ممکن است تصمیم بگیرند که اسکریپت AdSense (google.com/adsense) را در یک سایت جدید بکار ببرند تا ربات Google Media خود را برای بازدید بازدید کنند. این احتمالا صفحات شما را دریافت خواهد کرد

مرحله 4: تست مداوم و اندازه گیری
  • تست و اندازه گیری تجزیه و تحلیل رتبه بندی موتورهای جستجو و ترافیک وب برای تعیین اثربخشی برنامه هایی که شما انجام داده اید، از جمله ارزیابی کارایی کلمات کلیدی فردی. نتایج تغییرات تست کنید و تغییراتی را که در صفحه گسترده اکسل ردیابی شده است را نگه دارید یا هر چه که با آن راحت باشید.
  • نگهداری. افزودن و اصلاح در حال حاضر کلمات کلیدی و محتوای وب سایت ضروری است تا به طور مرتب رتبه بندی موتورهای جستجو را بهبود بخشد، بنابراین رشد نمی کند و از بی توجهی رد می شود. همچنین می خواهید استراتژی پیوندتان را مرور کنید و اطمینان حاصل کنید که لینکهای ورودی و خروجی شما مربوط به کسب و کار شما است. یک وبلاگ می تواند ساختار لازم و سهولت اضافه کردن محتوای شما را فراهم کند. شرکت میزبانی شما به طور معمول می تواند به شما در راه اندازی / نصب یک وبلاگ کمک کند.
39 راه سریع برای افزایش نرخ تبدیل وب سایت شما

گرفتن ترافیک در وب سایت شما عالی است، اما اگر این ترافیک تبدیل نمی شود، تقریبا بی فایده است. این مقاله 39 راهبرد اثبات شده را برای بازدیدکنندگان خود برای انجام اقدامات ارائه میدهد، چه اینکه پر کردن یک فرم، انتقال آدرس ایمیل یا خرید آن باشد.


1. به عنوان چند زمینه به عنوان ممکن است.
هنگام درخواست اطلاعات در یک فرم انتخاب ایمیل، از اطلاعات به عنوان اطلاعات کمی در صورت لزوم درخواست دهید. در اینجا یک مثال از نحوه استفاده از یک فرم فرم اضافی تبدیل 11 درصد کاهش می یابد.

2. تضمین اضافه کنید.
شامل یک سیاست بازپرداخت بدون سؤال در تمام خریدهاست. این خطر را کاهش می دهد و افزایش فروش معمولا بیشتر از پرداخت هر بازگشت است.

مرتبط: افزایش نرخ تبدیل خود را با این 7 صفحه فرود ضروری است

3. از افعال عملی ملموسی استفاده کنید.
هنگام آزمون تماس های مختلف به عمل، سعی کنید با استفاده از زبان عمل که باعث می شود بازدیدکنندگان اقدام کنند (مثلا "گرفتن شما"، "رزرو صندلی")

4. از توصیفات استفاده کنید.
مشتریان خطر را کاهش می دهند و اثبات اجتماعی را ارائه می دهند. از آنها در صفحات فرود محصول و همچنین در صفحه اصلی انتخاب ایمیل خود استفاده کنید.

5. از مزایای محصول یا خدمات خود آگاه باشید.
فهرستی از ویژگی های محصول شما مهم است، اما برای مشتریان بالقوه دقیقا همانطور که محصول شما به آنها کمک می کند یا مشکلات خود را حل می کنند، حتی مهمتر است.

6. توجه به تیتر خود را دقیق نگاه دارید.
عنوان شما شاید یکی از مهمترین عناصر صفحه اصلی شما باشد. قبل از انتخاب قوی ترین، حداقل 10 فرصت را در اختیار داشته باشید.

7. عناصر تبدیل را در بالای صفحه ذخیره کنید.
جعبه های انتخابی و سایر عناصر تبدیل باید در بالای صفحه برای نتایج مطلوب باشد.

8. از ویدیو برای تبلیغ نام تجاری خود استفاده کنید.
یک ویدیو ساده را در صفحات فرود قرار دهید تا نشان دهید یک شخص واقعی در پشت نام تجاری شما وجود دارد.

9. صفحات فرود اختصاصی برای تبلیغات پرداخت با کلیک کنید.
اگر از AdWords یا فرم دیگری از تبلیغات PPC استفاده می کنید، این بازدیدکنندگان را به یک صفحه اختصاصی اختصاص دهید (نه صفحه اصلی خود)!

10. تعداد مشترکین یا پیروان رسانه های اجتماعی را شامل می شود.
درست مانند توصیفات، از جمله اثبات اجتماعی، باعث کاهش خطر و افزایش تبدیل می شود.

11. دعوت نامه های قوی به عمل (CTA) را به هر قسمت از محتوای سایت خود اضافه کنید.
بگذارید خوانندگان شما دقیقا همان چیزی را که می خواهند آنها را بعدا بکار ببرند، دقیقا همانطور که بر روی دکمه کلیک کرده اید، یک پست وبلاگ بنویسید یا یک فرم را پر کنید.

12. محصولات مرتبط را توصیه کنید.
لینک های مربوط به محتوا یا محصولات مرتبط را در اختیار بازدیدکنندگان و سایت خود قرار دهید.

13. شامل اعداد سهام
اگر محصولی ملموس داشته باشید، تعداد سهام موجود با توضیحات محصول خود را شامل کنید (مثلا: "سفارش در حال حاضر ... فقط 3 موجود در انبار").

14. اذیت کردن را از دست بده
اکثر مصرف کنندگان بیش از حد هوشمندانه برای سقوط برای copywriting مبتنی بر hype است. از بین بردن تند و زننده، و تمرکز بر روی نوشتن واضح، کپی قانع کننده ای است که به بازدیدکنندگان شما کمک می کند تصمیم خرید بگیرند.

15. تست تغییرات دکمه CTA شما.
دکمه "خرید در حال حاضر" یا "اکنون سفارش" ممکن است کاملا متفاوت با توجه به جایگذاری آن، رنگ آن و چقدر بزرگ باشد. تست چندین تغییر برای دیدن آنهایی که بهترین هستند.

16. دقیقا به آنچه که می خواهید برسید.
ارائه دهندگان به طور مطلق همه چیز آنها باید در مورد محصول خود را بدانید: ویژگی ها و مزایای چه هستند؟ چه شکلی است؟ استفاده های احتمالی چیست؟ چه کسی بیشتر از این سود خواهد برد؟ چگونه تحویل داده خواهد شد؟

17. گزاره ارزش روشن را اضافه کنید.
خریداران بالقوه آنچه را در مورد محصول شما خاص است را بگو. چگونه آن را متفاوت و بهتر از هر یک از دیگر، محصول مشابه در بازار است؟

18. به بینندگان تونل بازدید کنید.
هنگام ایجاد یک صفحه اصلی، هر چیزی را که می تواند بازدیدکنندگان شما را به طور بالقوه منحرف کند، حذف کنید، مانند نوار ناوبری و سایر CTA ها، حذف کنید. صفحه اصلی شما باید 100 درصد در مورد گرفتن بازدید کننده خود را به یک اقدام خاص است.

مرتبط: 3 اصول انتقادی از تماسهای موثر در عمل

19. یک فرم حفظ حریم خصوصی را در فرم های انتخاب کنید.
سیاست حفظ حریم خصوصی شما می تواند تاثیر زیادی بر روی تبدیل ایمیل شما داشته باشد. در یک آزمایش، اصلاح اصطلاح فقط کمی باعث افزایش 19 درصدی تبدیلات شد.

20. بازدید کنندگان خود را هیجان زده کنید.
استفاده از زبان احساسی و شگفت انگیز داستان قرون وسطی را برای جذب بازدید کنندگان خود را مشتاق و هیجان زده به محصول خود را امتحان کنید.

21. زمینه های ورودی اختیاری را نگه دارید.
f شما باید از زمینه های مختلف اطلاعات بپرسید، حداکثر ممکن را اختیار کنید تا احتمال بیشتری را که بازدیدکنندگان فرم را تکمیل می کنند، افزایش دهند. همیشه می توانید اطلاعات بیشتری را بعدا بخواهید.

22. انتظارات بازدیدکنندگان PPC خود را برآورده کنید.
اگر بازدیدکنندگان از طریق یک آگهی PPC به صفحه مقصد شما می آیند، مطمئن شوید که کپی آگهی شما با کپی صفحه اصلی شما سازگار است. آگهی شما باید به آنها دقیقا همان چیزی را که آنها پیدا می کنند، پس از کلیک کردن از طریق سایت خود، به آنها بگویید.

23. ارائه گزینه های مختلف پرداخت.
باور کنید یا نه، هر کس نمی خواهد از Paypal استفاده کند. در نظر بگیرید ارائه انواع روش های پرداخت برای رفع ترجیحات از تمام مشتریان بالقوه خود را.

24. شامل بررسی مصرف کنندگان.
شکی نیست که مصرف می شود
1
بهترین راه برای رسیدن شما به هدف، خرید سایت آماده می باشد. چرا که سایت هایی همچون سایت های خبری ، سازمانی ، فروشگاهی ، شخصی ، مذهبی و... از یک روال مشخص استفاده میکنند ، و نیازی نیست چرخ را از نو طراحی کنید ، فقط باید یک چرخ خرید .
تنها با تحقیق ، یک شرکت طراحی سایت معتبر مثل طراحی سایت و فروشگاه ساز آنلاین یوتاب وب را انتخاب نموده و بصورت آنی وب سایت خود را طراحی کنید. پس فرصت را از دست ندهید .
سایت خود را از ما بخواهید و به خانواده یوتاب وب بپیوندید.

همین حالا سایت خود را ایجاد کنید.

نماد اعتماد الکترونیکی طراحی سایت یوتاب
آموزش های یوتابطراحی سایتطراحی سایتسایت سازسایت سازفروشگاه سازفروشگاه ساز