menusearch
سایت ساز یوتاب
صفحه اصلی ورود به حساب کاربری ورود به حساب کاربری دموی سایت ها تماس با ما از 9 الی 15 مشاوره رایگان 37715907-025
طراحی سایت یوتاب
سایت ساز یوتاب
سایت ساز یوتاب

هزینه طراحی سایت کلیه ی سایت ها ، فول امکانات 199 هزار تومان می باشد تخفیف ویژه

فرایند ثبت نام در یوتاب وب

مراحل ثبت نام در سایت ساز یوتاب و سفارش سایت:
  • مرحله اول :
در صفحه اصلی سایت قسمت ثبت نام و سفارش سایت تعبیه شده است . پس از وارد کردن اطلاعات خواسته شده بر روی " شروع ثبت نام " کلیک کرده و به مرحله بعد بروید.
 
آموزش ثبت نام در یوتاب

اطلاعات خواسته شده را تکمیل نمایید . برای وارد کردن نام و نام خانوادگی حتما از حروف فارسی استفاده نمایید.
نکته مهم : توجه کنید نام کاربری خواسته شده از شما آدرس پست الکترونیکی شما می باشد. از صحت نام کاربری وارد شده اطمینان حاصل کنید زیرا پیام احراز اصالت شما و کلیه پیام های یوتاب وب برای شما ، به این پست الکترونیکی ارسال می گردد.

توجه : کاربر گرامی رمز عبور خواسته شده از شما در این مرحله ، هیچ ارتباطی با رمز عبور پست الکترونیک شما ندارد. برای این بخش هر رمز عبور دلخواهی را می توانید وارد کنید.
همچنین در انتهای صفحه اصلی سایت نیز با کلیک بر روی " همین حالا سایت خود را ایجاد کنید " وارد روند ثبت نام و سفارش سایت می شوید.

 
آموزش ثبت نام در یوتاب وب
 
صفحه زیر باز می شود:
 
آموزش ثبت نام در یوتاب وب
پس از پر کردن اطلاعات خواسته شده بر روی مرحله بعد کلیک کنید.
  • مرحله دوم :
از آنجا که کلیه سایت های یوتاب وب ابتدا با ساب دامین موقتی یوتاب وب فعال می گردد ، بنابراین در این مرحله نیازی به ثبت دامنه وجود ندارد.پس از پارک دامینتان ساب دامین یوتاب از روی سایت شما برداشته می شود. امکان پارک دامین بصورت نامحدود بر روی سایت شما وجود دارد. 
بر روی مرحله بعد کلیک کنید.

 
آموزش ثبت نام در یوتاب
  • مرحله سوم :
چنانچه قبلا از بخش پوسته های یوتاب قالبی را انتخاب کرده و نصب قالب را زده باشید در این مرحله مشخصات قالب انتخاب شده را ملاحظه می نمایید . در غیر اینصورت در این مرحله با کلیک بر روی انتخاب قالب به صفحه پوسته ها فرستاده می شوید .
 
آموزش ثبت نام در یوتاب
 
 قالب مورد نظر خود را انتخاب کرده و بر روی "نصب قالب" کلیک کنید. مشخصات قالب برای شما نمایش داده می شود . پس از اطمینان از انتخاب خود بر روی تحویل سایت کلیک کنید.به عنوان مثال در اینجا قالب پاسارگاد از نوع فروشگاهی را انتخاب می کنیم.
 
آموزش ثبت نام در یوتاب
نکته مهم: در انتخاب نوع سایت ( فروشگاهی ، خبری ، شخصی و ... ) دقت نمایید. پس از تحویل سایت امکان تغییر قالب ها فقط در همان نوع سایت انتخاب شده وجود دارد و امکان تغییر نوع سایت ممکن نیست.( تغییر قالب ها پس از نهایی کردن سفارش بصورت رایگان امکان پذیر است .) 
 
پس از این مرحله درخواست طراحی سایت شما با موفقیت ارسال  می شود .

آموزش ثبت نام در یوتاب

حال پیامی مبنی بر پرداخت هزینه طراحی سایت برای شما باز می شود. ( هزینه درج شده در آموزش افزایش داشته است )

آموزش ثبت نام در یوتاب

بر روی " پرداخت آنلاین بانک ملت و تحویل آنی سایت " کلیک کرده به صفحه پرداخت آنلاین بانک ملت متصل می شویدهزینه را واریز نمایید.
سایت حرفه ای و قدرتمند شما ایجاد شده و پیامی حاوی نام سایت و آدرس مدیریت سایتتان برای شما ارسال می شود و از طریق وارد کردن نام کاربری و رمز عبوری که در مرحله ثبت نام وارد کرده اید به پنل مدیریت سایت خود وارد می شوید.

برای مشاهده نحوه ورود به پنل مدیریت سایتتان ، به آموزش ورود به پنل مدیریت سایت مراجعه کنید.
برای مشاهده نحوه مشاهده سایت تا قبل از پارک دامین بر روی سایتتان ، به آموزش نمایش سایت مراجعه کنید.
 

دیدگاه کاربران

(0 دیدگاه)

*نام و نام خانوادگی

* پست الکترونیک

* متن پیام


بستن

*نام و نام خانوادگی

* پست الکترونیک

* متن پیام


بهترین راه برای رسیدن شما به هدف، خرید سایت آماده می باشد. چرا که سایت هایی همچون سایت های خبری ، سازمانی ، فروشگاهی ، شخصی ، مذهبی و... از یک روال مشخص استفاده میکنند ، و نیازی نیست چرخ را از نو طراحی کنید ، فقط باید یک چرخ خرید .
تنها با تحقیق ، یک شرکت طراحی سایت معتبر مثل طراحی سایت و فروشگاه ساز آنلاین یوتاب وب را انتخاب نموده و بصورت آنی وب سایت خود را طراحی کنید. پس فرصت را از دست ندهید .
سایت خود را از ما بخواهید و به خانواده یوتاب وب بپیوندید.

همین حالا سایت خود را ایجاد کنید.

آموزش های یوتابطراحی سایتطراحی سایتسایت سازسایت سازفروشگاه سازفروشگاه ساز