آموزش پیوندهای سایت ,

آموزش پیوندهای سایت


این منو از نوع پیوند ساخته شده است . شما باید لینک های این قسمت را تغییر دهید و لینک صفحات مربوط به سایت خود را بگذارید.
به عنوان مثال در منوی پیوند های سایت ، شاخه قوانین و راهنما را باز کنید،در آن گزینه های مختلفی را مشاهده می کنید که کلیه این بخش ها را می توانید بنابر نوع کار خود تغییر دهید.
به عنوان مثال بخش پرسش های متداول را در نظر بگیرید. شما باید لینک پرسش های متداول را تغییر دهید و لینک مربوط به آن در سایت خودتان را وارد کنید. برای اینکار از قسمت صفحات محتوایی سایت بر روی پرسش های متداول کلیک راست کنید . گزینه دریافت لینک را بزنید. 
 
آموزش پیوندهای سایت
 
باکس زیر باز می شود ، لینک خود را کپی نمایید.
 
آموزش منوهای سایت ساز یوتاب
حال از در منوی پیوند های سایت ، شاخه قوانین و راهنما را باز کنید،گزینه پرسش های متداول را ویرایش بزنید و لینک کپی کرده را در آدرس url پیست کنید و سپس ارسال را بزنید.
حال لینک بخش پرسش های متداول شما در قسمت پیوند ها درست شده است. 
باقی قسمت های موجود در پیوند های سایت را نیز به همین نحو ایجاد کرده یا ویرایش کنید.
نکته : پیشنهاد می شود برای لینک گذاری از روش لینک گذاری نسبی استفاده کنید ، توضیحات آن را در آموزش لینک گذاری نسبی  مطالعه نمایید. در این صورت با تغییر دامنه نیز لینک های شما تغییری نمی کند.

 
آموزش پیوندهای سایت

در نمونه دیگر از پیوند ها ، ظاهر پیوند ها به شکل زیر است :
 
 
آموزش پیوندهای سایت
 
در این نمونه ها تمامی مراحل عنوان نویسی و آدرس url همانند قبل می باشد فقط یک توضیحات خلاصه و یک تصویر باید درج کنید . این توضیحات و تصویر بنابر نوع قالبتان ممکن است بر روی صفحه اصلی سایت شما نمایش داده شود. مانند سایت شرکتی فرنام :
 

آموزش پیوندهای سایت
 
  • تغییر تصاویر اسلایدر :
برای تغییر تصاویر اسلایدر سایت از پیوند های سایت بر روی اسلایدر کلیک کنید. صفحه زیر باز می شود. باقی مراحل همانند فوق می باشد:
 
آموزش پیوندهای سایت
ویرایش : برای ویرایش هر یک از بخش ها بر روی ویرایش آموزش تنظیمات فروشگاه سایت ساز یوتاب کلیک کرده و پس از تغییرات گزینه ویرایش را بزنید.
حذف : برای حذف هر یک از بخش ها ، تیک بخش مورد نظر را بزنید و در انتها بر روی گزینه " حذف گزینه ها " را کلیک کنید.
  • جابجایی پیوندها :
کاربر گرامی ، برای مرتب سازی نمایش این بخش در سایت ، می توانید از طریق درگ کردن ردیف ها (با موس بگیرید و بکشید) اقدام به مرتب سازی نمایید. 
پس از جابجایی دکمه ثبت جابجایی ظاهر شده ، در پایان روی آن کلیک نمایید.
بهترین راه برای رسیدن شما به هدف، خرید سایت آماده می باشد. چرا که سایت هایی همچون سایت های خبری ، سازمانی ، فروشگاهی ، شخصی ، مذهبی و... از یک روال مشخص استفاده میکنند ، و نیازی نیست چرخ را از نو طراحی کنید ، فقط باید یک چرخ خرید .
تنها با تحقیق ، یک شرکت معتبر مثل سایت ساز آنلاین یوتاب وب را انتخاب نموده و بصورت آنی وب سایت خود را تحویل بگیرید. پس فرصت را از دست ندهید .
سایت خود را از ما بخواهید و به خانواده یوتاب وب بپیوندید.

همین حالا سایت خود را ایجاد کنید.

طراحی سایتطراحی سایت | طراحی وب سایت و سئو سایتdesign website onlinedesign website onlineطراحی سایت | طراحی وب سایت و سئو سایتفروشگاه ساز پروفی + هاست و دامنه رایگانفروشگاه ساز و راه اندازی فروشگاه اینترنتی | سبدخریدطراحی سایت با سایت ساز® پورتال سازمانی، طراحی وب سایت، نرم افزارنماد اعتماد الکترونیکی سایت ساز یوتاب
طراحی سایتسایت سازطراحی وب سایتشرکت طراحی سایتسایت ساز آنلاینطراحی سایت ارزانطراحی سایت در قمطراحی سایت در تهرانقیمت طراحی سایت